Шпигуни під прикриттям (0+) Нік Бруно, Трой Квон (США, 2019)

Мультфільм «Шпигуни під прикриттям» – це фантастичний бойовик про двох таємних агентів, що разом утворять непереможну команду. Сюжет мультфільму ґрунтується на короткометражці «Pigeon: Impossible», де незграбний спецагент ледве впорався з голубом, мало не запустивши ядерну ракету в напрямку Москви. Головних героїв в оригінальній версії озвучили Вілл Сміт та Том Голланд.

Ланс Стерлінг (Вілл Сміт) – неперевершений шпигун. У справі рятування світу йому немає рівних. Він впевнений в своїх силах, розумний, досвідчений та вправний. Повна його протилежність це Уолтер (Том Голланд). Він геніальний винахідник, проте більш незграбного хлопця годі й шукати. Усі розроблені Уолтером гаджети використовує у своїй роботі Ланс. Та коли над світом нависла чергова загроза ці двоє усвідомили, що мають щось змінити у своєму стилі роботи. І якщо у нових умовах вони навчаться працювати як міцна команда, то ніхто не зможе стати їм на заваді.

 Том Голланд, Вілл Сміт, Карен Гіллан, Бен Мендельсон, Рейчел Броснахен
[video0]
 
view counter

Сейчас на форуме

Ejan
ира_or

Зарегистрированных 2
Гостей 1313
Администраторов 0

Статистика

Всего тем на форумах 125184
Все сообщения 272564
Всего зарегистрированных пользователей 51464
Последний зарегистрированный пользователь esojiwyq

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.