Блоги

Просто зняти шкарпетки - недостатньо !

Ну ви вже помітили цю моду. Не всі насправді зрозуміли, бо то не босі ноги, а низькі шкарпетки або підслідники. Хоча в деяких випадках - босі.

Щоб це мало гарний вигляд потрібні : чисте взуття, чисті низькі шкарпетки, чисті ноги.

Якщо ж ваша мета зовсім протилежна, надіньте  засмальцьоване,  не мите взуття на неголені або на незасмаглі , або прищуваті ноги  - і мета буде досягнута !

Коротше кажучі, якщо ви щодня ходите у засраних кедах та у "стоячих" шкарпетках, а завтра схотіли стати модними і зняли ці шкарпетки - то ви не помоднішали, а полохішали ! Ця дуже проста думка -не так просто доходить до декого. Та я не про них.

Всі хто " за красу" знають, що не всяке взуття можна носити "на босу ногу". Дорогий костюм з краваткою, короткі штанці і лаковані штіблєти - може надіти ведучий Юра з 1+1. Це несмак! Але не переживайте ! Мати жінку вищу на дві голови - це теж несмак!

Та справа не в цьому. Молодь, що таку моду сприймає - складає особливу, неформальну групу. Я навіть скажу - соціальну групу, бо вони відрізняються не тільки голими ногами, але й взагалі віком, одягом, поведінкою - тобто це молодь. Дуже молода молодь.

І їм все це личить !

Але процес пішов глибше. Спочатку долучились умовно кажучи "40-річні", а зараз вже можна побачити і "модних" пенсіонерів ! Хоча от їм хотілось рекомендую робити це обережно, бо молодих 

ніг з красивою шкірою в них вже немає, а те що мають , таки краще прикрити шкарпетками. Можна модними.

Але і цим ви не перестрибнете в іншу соціальну групу ! Навіть якщо навчитесь на ходу перевзуватись !

А люди вже навчились перевзуватись на ходу та міняти партії, соціальні групи без особливої шкоди для себе.

Ось дядя Вова, герой труда , чесний почесний громадянин. Не дивлячись на статки і достаток вирішив щось поцупити на заводі. Там де він директор. Там, де він і власник. Може увесь завод - ні, а може трубу - ні, а от там готельчик завалявся...

Скажете - не буває ? А от буває. Бо так дешевше. І все прораховано. Бо так не можна, а отак - можна. Так скільки податків заплатити , а так  - стільки. І взагалі , як у законі написано :" бізнес - це діяльність на свій страх і ризик". А тут і ризику нема. Тьотя Маша сказала пишіть майно на мене, все одно в сім,ї залишиться./ Соціальна група - чесні-почесні/.

Оцінювач - оцінив, покупці - сплатили, готельчик - перейшов.

От якби не прокуратура !

І знав же чесний почесний, що готельчик коштує у 400 разів дорожче ! А на заводі величезний борг по зарплаті. / Соціальна група - чесний -нечесний/.

Після примусового приводу до суду у дяді Вови з,явилась чесна версія Договору купівлі-продажу готельчика, з якої випливає що 50 тис.грн. - це передплата ! а до кінця цього року - от прямо цього - капнуть  ще 19 950 000 грн. , які він чекає вже не дочекається, щоб одразу виплатити людям усе зароблене " . Усе. Так прямо і сказав - усе. Не по 500 тис. грн.на місяць за 33 роки , а усе і одразу .

/ І знов соціальна група - нібито чесний почесний/.

Як кажуть " у багатих свої причуди", але збоку - а всі ми стоїмо збоку- це все має непривабливий вигляд.

 

P.S. У будь-якому випадку - намагайтесь не давати навіть приводу для звинувачень .

По тематике

Дмитро Сінченко
Суди, закони і протести

Варто розуміти просту істину – якби суди нормально працювали і ухвалювали справедливі рішення, якби вони не були наскрізь корумпованими і...

Олег Медуниця
На чиєму боці сумські суди під час активних бойових дій на Сході

Чому, коли одні хлопці ідуть під кулі, захищаючи Україну, інші постачають для терористів вибухівку; коли одні громадяни жертвують для оснащення... 5

Олег Медуниця 01.07.2014 13:57
Мария
Мода на меховые сумки 2012

Меховые сумки, горжетки, шарфики, шали, перчатки и ремни мы с удовольствием носим уже несколько зим. И отказываться от этого удовольствия...

Мария 12.09.2012 14:50
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Чорний телефон (Скотт Дерріксон, 2021)
Чорний телефон (Скотт Дерріксон, 2021)
Кино Кінопалац "Дружба"
18.45
Щоденник гопника (Івіца Зубак, 2017)
Щоденник гопника (Івіца Зубак, 2017)
Кино Планета Кіно
18.45
Елвіс (Баз Лурманн, 2022)
Елвіс (Баз Лурманн, 2022)
Кино Планета Кіно
11.00; 14.00; 17.45
Я - панда (Домі Ші, 2022)
Я - панда (Домі Ші, 2022)
Кино Кінопалац "Дружба"
10.00
Морбіус (Даніель Еспіноса, 2022)
Морбіус (Даніель Еспіноса, 2022)
Кино Планета Кіно
15.15

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.