
Обвинувачений, не маючи жодного відношення до військової служби, увійшов у довіру до місцевої волонтерки та переконав її в своїй приналежності до сил спеціального призначення.
Молодик розповів волонтерці видумані історії про виконання його підрозділом надважливих завдань у зоні проведення активних бойових дій, відтак просив допомогти.
Під приводом придбання засобів захисту, амуніції, медичних препаратів тощо він отримав від волонтерки близько 1,2 млн грн.
Більш того, новостворена громадська організація, очолювана зазначеною волонтеркою, перерахувала на рахунки псевдовійськового нібито для потреб його підрозділу майже 2,6 млн грн.
Також волонтерка, а в подальшому громадська організація, передали йому 9 транспортних засобів вартістю 1,7 млн грн, якими він незаконно заволодів та в подальшому продав.
Досудове розслідування завершено слідчими Слідчого управління Головного управління Нацполіції в Сумській області, повідомили в обласній прокуратурі.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Фігуранти пропонували потенційним покупцям за вигідними цінами придбати металеві вироби. З потерпілими вони укладали в електронній формі договори про поставку...
Окружною прокуратурою міста Суми затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 34-річного чоловіка....
За процесуального керівництва Конотопської окружної прокуратури повідомлено про підозру 30-річній жінці....
Сумською окружною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно чотирьох осіб, які, діючи в складі ОЗГ, або ж...
Минулої доби до територіальних підрозділів поліції звернулися мешканці Сум, Ромен та Охтирського району. Кожна з потерпілих в результаті контакту з...