11 березня у Львові почала діяти школа з генеративного штучного інтелекту для ML-фахівців. Учасники познайомляться з такими напрямками, як NLP, Audio та Computer Vision, поділяться між собою досвідом і матимуть можливість об’єднатися у команди задля створення рішень на базі Generative AI. Про це розповів Сергій Токарєв – бізнесмен, ІТ-підприємець та партнер Roosh.
Generative AI Spring School запускається завдяки сумісній ініціативі AI HOUSE та Факультета прикладних наук УКУ, який вважається найкращим у країні за рейтингами Forbes і DOU. Долучитися до навчання можуть фахівці у сфері ML/АІ, котрі володіють знаннями у галузях лінійної алгебри, статистики та теорії вірогідності.
Курси Generative AI Spring School проходитимуть з 11 березня. Мова – українська. Щоб відвідати школу, необхідно подати заявку та задонатити від 1000 гривень. Хто бажає подивитися трансляцію лекцій онлайн або отримати доступ до записів, потрібно буде зареєструватися в AI HOUSE та задонатити від 200 гривень. Зібрані кошти підуть до стипендіальних фондів у пам’ять про загиблих Героїв зі спільноти УКУ.
«Вже кілька років організація AI HOUSE займається будівництвом ком’юніті для AI/ML-фахівців. Головна мета полягає у тому, аби об’єднати експертів в Україні для загального розвитку та створення нових ШІ-продуктів. Нам стало зрозуміло, що для стрімкішого розвитку у цій галузі не обійтися без сумісної праці з фахівцями з інших компаній та учбових закладів», – розповів Сергій Токарєв.
Під кінець учасники, які були присутні офлайн, отримають сертифікат підтвердження успішного проходження навчання. Проте для тих, хто був присутній на курсах онлайн, такого сертифікату непередбачено.
Серед лекторів школи будуть виступати фахівці у галузі Artificial Intelligence та Machine Learning з кращих компаній, включно з Grammarly, DressX, The Mom Project, ADVA Soft і SoftServe. До них належать Machine Learning Engineer Олександр Корнієнко та Юрій Лаба, Machine Learning Team Lead Ігор Бабін, Senior Data Scientist Назарій Друщак і Владислава Тищенко, Tech Lead Сергій Явний, AI/ML architect Назар Перепічка та інші.
Від початку 2024 року заблоковано 20 кампаній поширення фейкового політичного контенту, створеного інструментами ШІ компанії OpenAI, розробника чатбота ChatGPT....