
Відкривши посилання у вказаному оголошенні, вона потрапила до групи месенджеру "Telegram", де під час оформлення заявки на отримання матеріальної допомоги вказала номер своєї банківської картки та пін-код від неї. Після зробленого, з картки п'ятьма транзакціями було знято гроші в сумі 88 000 гривень. Як бачимо, жінка не бідувала, і мала чималі заощадження, та погнавшись за примарною допомогою у кілька тисяч гривень, втратила значно більшу суму.
Нині за вказаним фактом слідчі поліції розпочали кримінальні провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, у рамках яких встановлюють причетних до злодіянь осіб.
Водночас правоохоронці нагадують: обов’язково перевіряйте достовірність інформації перед тим, як вчиняти якісь дії. Ніколи не надавайте даних своїх банківських карток і іншу конфіденційну інформацію. Пам’ятайте, що працівники фінансових установ не запитують реквізити рахунків, зокрема, і кодів доступу, які надходять в особисті повідомлення, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
За допомогою до поліції звернулися п’ять жителів області, які стали жертвами аферистів та втратили гроші....
Фігуранти пропонували потенційним покупцям за вигідними цінами придбати металеві вироби. З потерпілими вони укладали в електронній формі договори про поставку...
Окружною прокуратурою міста Суми затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 34-річного чоловіка....
За процесуального керівництва Конотопської окружної прокуратури повідомлено про підозру 30-річній жінці....
Сумською окружною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно чотирьох осіб, які, діючи в складі ОЗГ, або ж...