Солдату Сергію Пересадьку торік виповнилося 36 років. За інформацією пресслужби обласного територіального центру комплектування та соцпідтримки, чоловік був гранатометником відділення взводу спеціальної роти та загинув 17 лютого, пише Суспільне.
"Це мій племінник. Він був справжнім українцем, він пішов добровольцем одразу в перші дні війни. З дитинства він такий – доброзичлива людина. Він ніколи не підведе і за чужими спинами не ховається. – Чим займався до війни, ким працював? – Він збирав меблі, в приватній фірмі працював", — розповідає про загиблого його роди Віктор Валюх.
Сусід Сергія Пересадька розповів: "Людина, яка поїхала захищати Батьківщину. Доля. Він загинув як герой. Залишилась дружина, дитина маленька. Це обов'язок кожного – захищати Батьківщину свою. Подяка всім, хто зараз на передовій".
Старшому солдату Віктору Боброву нещодавно виповнилося 38 років. Вірний військовій присязі водій-стрілець відділення взводу спеціальної роти загинув 16 лютого, повідомив начальник пресслужби Сумського обласного територіального центру комплектування та соцпідтримки Олександр Бондаренко.
"Дитина була завжди чуйна до чужої біди, дитина, яка дуже любила Україну, яка нікуди не поїхала не то, що з України, а навіть із Сум. Дуже любив маму, цінував те, що робили люди для нього. Він не втримався і поїхав воювати ще раніше, 22 лютого 22-го року", — згадує родичка Віктора Боброва — Валентина Жукова.
Колега Віктора Микола Максименко розповів: "Вітя Бобров працював у нас на посаді юриста в управлінні держпраці. Порядна людина, добросовісна, сам пішов служити. Дружив з колективом, був дуже поважна людина, всі цінували його. Гарна людина".
Захисників України поховали на Алеї слави Баранівського кладовища.