На вимогу депкорпусу перед присутніми прозвітував директор департаменту інфраструктури міста Олександр ЖУРБА. Також посадовець і директор ТОВ «Котельня північного промислового вузла» Олександр РЕЗНІК відповіли на запитання обранців щодо стану Котельні та умов передачі її у комунальну власність.
Своєю чергою депутати надали пропозиції щодо питань, пов’язаних зі стартом нового опалювального сезону, які будуть використані під час засідань міжвідомчої комісії по організації та контролю за підготовкою міського господарства в осінньо-зимовий період 2022 – 2023 років.
Щодо КППВ, міський голова Олександр ЛИСЕНКО зауважив: наразі перемовини тривають і керівництво громади працює над тим, аби вона не понесли додаткових фінансових навантажень, зокрема по іпотечному договору АТ «СМНВО-Інжиніринг». Важливо також, аби керівництво підприємства дотримало своїх умов та обіцянок, про які заявляло торік.
Очільник громади повідомив, що наступного тижня відбудеться обговорення процедури передачі котельні за участі депутатів, де розглянуть усі деталі та нюанси такого кроку.
Також під час позачергової сесії депутати погодили внесення змін до Інвестиційної програми виробництва, транспортування та постачання теплової енергії ТОВ «Сумитеплоенерго» на 2021 – 2022 роки.
Ухвалення такого рішення продиктоване необхідністю розв’язання питання забезпечення теплом осель сумчан та обласного спеціалізованого будинку дитини, які досі опалювалися від котельні СНАУ. Проблеми з постачанням ним теплоносія виникли через впровадження змін на ринку природного газу, зокрема, застосування різних цін на постачання блакитного палива для населення та бюджетних організацій. Враховуючи, що СНАУ є бюджетною організацією, ТОВ «ГК «Нафтогаз Трейдинг» відмовлялося включати до договору на постачання природного газу обсяги блакитного палива для населення.
Роботи, необхідні для переключення споживачів вузу на нового надавача послуг, зазначив очільник громади Олександр Лисенко, будуть виконані коштом ТОВ «Сумитеплоенерго».