
Вказане російське підприємство перебуває під санкціями з 2016 року. На його потужностях виробляють військове обладнання та техніку, що використовується армією рф у війні проти України, повідомили в Головному управлінні розвідки.
Зокрема, на “СТЦ” виготовляють БПЛА “Орлан” різних модифікацій, цілу низку засобів радіоелектронної боротьби й розвідки, інші військову продукцію.
Масив переданої для ГУР МО України інформації містить документацію на 194 номенклатурні одиниці: креслення, технічні завдання, патенти, програмне забезпечення тощо ― йдеться як про наявні, так і перспективні військові розробки.
За попередніми оцінками, вартість одержаних даних може складати 1, 5 мільярди доларів.
Це суттєвий удар по терористичній москві: вказаний архів уже використовується в цілях зміцнення обороноздатності України та ослаблення держави-агресора.
Отримати закриту інформацію одного із критично важливих підприємств ВПК рф вдалось завдяки ефективній взаємодії з патріотичними представниками громадянського суспільства та медіа спільноти.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Сайт і застосунок УЗ вдалося відновити за 89 годин нонстоп роботи після безпрецедентної атаки на ключові операційні системи залізниці....
Минулого року у Чехії зафіксовано рекордну кількість кібернетичних нападів. Національне управління з кібернетичної та інформаційної безпеки (NÚKIB) зареєструвало 268 інцидентів,...
Внаслідок вибуху у критичному стані перебуває воєнний злочинець, причетний до ракетних ударів по Сумщині і Харківщині....
19 грудня відбулася наймасштабніша зовнішня кібератака на державні реєстри України за останній час....
Уряди, безпекові та військові організації інших країн навчатимуться протидіяти кібератакам на українському досвіді....