Нова політика Монтани набуде чинності 1 червня. Список пристроїв, на яких не можуть бути встановлені додатки, охоплює «всі випущені державою стільникові телефони, ноутбуки, планшети, настільні комп’ютери та інші пристрої, які підключаються до Інтернету».
Заборона поширюватиметься не тільки на державних службовців: Джанфорте заявив, що «будь-які сторонні фірми, які ведуть бізнес у штаті Монтана або від його імені, не повинні використовувати ці застосуни».
Крім TikTok, WeChat і Telegram, у Монтані тепер також буде заборонено застосунок для покупок Temu.
Цим рішенням Джанфорте, мабуть, хоче боротися зі збором особистої інформації Китаєм, у чому його часто звинувачують.
Telegram, щоправда, до останнього не має стосунку — його було засновано в Росії, але нині він має штаб-квартиру в Дубаї. У листі Джанфорте стверджується, що російський уряд використовує застосунок для «моніторингу користувачів і отримання особистої, важливої, конфіденційної інформації».
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Із закликом про введення обмежень виступив заступник голови телекомунікаційного регулятора країни ANCOM Павел Попеску, який наголосив, що вони мають діяти...
Роль китайської платформи TikTok опинилася під пильною увагою після несподіваної перемоги ультраправого кандидата на президентських виборах у Румунії....
Алгоритми TikTok поширювали відео з пропагандою самогубства, самоушкодження та розладу харчової поведінки....
3 млн дитячих облікових записів у TikTok видалили в Казахстані за півтора роки....
Компанії видалили, зокрема, облікові записи політехнічного інституту «алабуга»....