Блоги

Вверх по лестнице, ведущей вниз

Лифты... Как много в этом слове...

В Сумах началось массовое отключение лифтов, которые отслужили свой положенный срок.

В первую очередь остановили подъемники, которые находятся в домах по улицам Интернационалистов и Коротченко. Всего же лифтов, запрещенных к эксплуатации, насчитывается 445.

Для обследования, ремонта и запуска лифтов нужно 10 млн. гривен. Причём это только для 100 лифтов!

Читаем сайт мэрии:

 
Цитата:
"Стан ліфтового господарства є критичним і становить реальну загрозу для безпеки, здоров'я та життя громадян обласного центру", - визнають депутати. – "Недостатнє фінансування у період 2004 – 2009 років призвело до різкого збільшення кількості ліфтів, технічний стан яких не дозволяє їх подальшу експлуатацію".

Із закінченням нормативно-допустимим терміном експлуатації в будинках комунальної власності, включаючи 2011 рік, залишається 385 ліфтів, у тому числі 35, які повністю відключені інспекцією Держгірпромнагляду в Сумській області.

У 2011 році необхідно виконати капітальний ремонт 216 ліфтів, експертне обстеження яких проведено, а також обстежити 199. Загальна вартість вищезазначених робіт складає близько 31 млн. грн. (в поточних цінах).

Це питання потребує негайного вирішення, адже стосується безпеки пасажирів, а експлуатація несправних ліфтів може призвести до нещасних випадків або загибелі людей.

"Для недопущення погіршення стану ліфтового господарства у місті, усвідомлюючи соціальне значення даного питання, депутати Сумської міської ради від імені територіальної громади Сум звертаються до вас з проханням сприяти виділенню у 2011 році місту Суми 10 млн. грн., які надійдуть від ВАТ "Укрнафта" до цільового фонду розвитку інженерно-транспортної інфраструктури обласного бюджету, для проведення капітального ремонту та обстеження ліфтів", - звертаються народні обранці до Юрія ЧМИРЯ та Геннадія МИХАЙЛЕНКА .

http://www.meria.sumy.ua/ua/archive/news_communal/2011/01/26/zvern_lift

Какое недостаточное финансирование??? Несколько лет спрашиваем, почему тратяться деньги на памятники-украшательства, на многократный ремонт одних и тех же объектов, и много еще примеров БЕЗДАРНОГО расходования бюджета...

А ведь по итогам 2010 года сумма перевыполнения городского бюджета составила 16,1 млн. гривен. ( http://www.dancor.sumy.ua/news/newsline/59915 )

Внимание вопрос: А куда делись эти НЕЗАПЛАНИРОВАННЫЕ, но полученные горбюджетом 16 млн. гривен? 

Почему они не отправлены на многолетнюю проблему жителей нашего города - лифты? 

Теперь УЖКХ собирается просить у облсовета денег на ремонт лифтов, о чём так уверенно вещал Куц.

Дадут ли там денег городу - большой вопрос. Потому что с таким "хозяйствованием"... В общем полный пидпыздець, уважаемые...

view counter

По тематике

Новини Сумщини очима містян
Понад 100 мільйонів гривень для країни: бюджет держави поповнився повернутими боргами

Бюджет держави є економічною гарантією її незалежності та запорукою стабільного розвитку....

Свирид Голохвастов
Цікава дезинфекція!

За Україну ! За воскресіння! За дезинфекцію !... 6

Дмитро Сінченко
Благоустрій чи «розпил»?

«Озеленення» Кропивницького доручили підприємству, яке спеціалізується на заготівлі дрів...

Дмитро Сінченко
Соціальна допомога для малозабезпечених… олігархів?

Всього за період з 2010 по 2016 роки на утримання «малозабезпечених олігархів» було виділено 941,6 тис.грн. Це сума, що виділена...

Дмитро Сінченко
Кіровоград: Як відмити гроші у "пільговій" лазні?

Після заяви міського голови Райковича, у ТОВ “Міськпобутсервіс” знову з’явився шанс отримати міське фінансування. Адже навряд чи хтось буде будувати...

view counter
view counter
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.