Блоги

Військові будні коханню не завадять

Для деяких закоханих військова служба – це перевірка почуттів на міцність, а хтось навпаки, виконуючи конституційний обов’язок, знаходить свою долю. Саме так сталося з молодою парою з Сум Юрієм та Іриною.

Їхнє знайомство відбулося два роки тому, під час спільного проходження служби в Збройних Силах України.  А вже на початку цього року чоловік освідчився коханій у місті Полтаві, зробивши пропозицію стати його дружиною.

Швидко та комфортно організувати день весілля сумчанам допоміг проєкт Мін’юсту «Шлюб за добу». Ця послуга користується популярністю у тих пар, які не хочуть чекати встановлений законом місячний термін, а бажають стати чоловіком та дружиною протягом 24 годин.

Так, подавши заяву на одруження, молодята цього ж дня офіційно стали родиною. Варто зазначити, що послугу державної реєстрації шлюбу захисники територіальної цілісності України отримали безоплатно.

Бажаєте також скористатися зручним сервісом «Шлюб за добу»? Переходьте за посиланням – https://www.sumyjust.gov.ua/shlyub-za-dobu/

view counter
view counter

Цитата

В ОПЗЖ достатньо конструктивна позиція
Василь Хома
голова Сумської ОДА
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.