Блоги

ЕЛІТА на мосту Понтона.

- Сергію Семеновичу ! Дзвонили від заступника міністра, запитували яким шляхом ви завтра будете їхати до центру Києва ? - Ну, як завжди , через міст Понтона ! * /З розмови в адміністрації /.

Відбулось ! Ваші честолюбні мрії здійснились !

 Ви – в політиці !  /  В політичній еліті?/

Ви – гравець на новому для вас полі.

Ваша мета – безумовно – зберегтись на цьому полі якомога  довше.

Зберегти вас можуть ті, хто вас обрав. Тобто їх бажання вас підтримувати потрібно підігрівати. Не дуже сильно , але постійно. Недорого, але так шоб усі бачили. Безумовно це по перше – лавка біля під,їзду ( для кількох пенсіонерів), по друге – дитячий майданчик ( якщо прохачів  кільканадцять).

Усе це – засіб. Засіб самозбереження. Контрацепція в такий спосіб. Захист.

Ви розумієте, що завдяки вашим планам країна не буде врятована. Місто також. Але ви створили собі нішу, організували діяльність . Ви – інструмент і сенс цієї діяльності. Ви бажаєте щоб ваше ім,я ототожнювалось з улюбленими благами народу : лавками, пандусами, дитячими майданчиками і заборами. Мало того, всі ці малі архітектурні форми ви намагаєтесь підписати : « Ця лавка встановлена за кошти депутата Дерибаненко….».

Типу « здесь бил Вася…». Логіка та ж сама. Тим більш що за свої кошти ще не один депутат нічого не зробив. Всі так звані « депутатські» кошти – це кошти платників податків – нас з вами – з різних бюджетів.

Набагато краще почувається депутат Дерибаненко якщо він прийшов з бізнесу: в нього є деякі фірми, ФОПи тощо. У цьому випадку « дитячий манданчик» / деякі діячі не вимовляють слово м-а-й-д-а-н-ч-и-к / або лавка  будуть коштувати електорату набагато дорожче.  Навар, шановні, ніхто не відміняв !

Оце все шо я досі написав, має якесь відношення до політичної еліти ?

Ніякого ? Отож !

А людина , що ви не кажіть , вперто повзе на кладовище, проповзаючи на цьому шляху повз елітні амбіції, мрії, депутатство і народне щастя…

Ремонтував чоловік покрівлі по хатах – потім покрівлі  на багатоповерхових будинках : спочатку на замовлення ЖЕКів, потім – міської ради, сподобалось – викупив ЖЕК – став депутатом – став робить добро людям. Оце добро , а насправді завищення цін та обсягів робіт , тепер   розгляне суд. Дуже хочеться щоб суд знайшов там справжнє  добро.

Отже,  нагадаю - перша якісна характеристика еліти – благородство   :    жити за принципами, а не за інтересами.

Якщо ви зранку сказали собі , що сьогодні будете робити тільки добро – то це вже не добро. Добро робиться спонтанно, без розрахунку. Давши собі такий наказ , ви витіснили інші бажання : не робити добро, або робити не добро.

І повернеться та дія , що для вас  є найприроднішою.

В будь-якому випадку людині варто подумати і критично оцінити себе., тому що завищена / як і занижена самооцінка/ призводять до небажаних результатів.

Допоможе  оцінити себе та свої дії  – рефлексія - обов,язкова  риса /  якість / цивілізованої людини, а тим більш - еліти. Про це – в наступному матеріалі.

 

  Будьте уважними та свідомими.

_____________________________________

* Міст Є.Патона / якщо хтось ще не зрозумів/.

view counter
view counter

Цитата

В ОПЗЖ достатньо конструктивна позиція
Василь Хома
голова Сумської ОДА
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.