Блоги

Боротися варто!

Надра Сумщини дерибанити не можна.

Сесія Сумської обласної ради, що відбулася 16 серпня, ще раз довела - з нахабними хлопцями, що простягають руки до багатств Сумщини, можна успішно боротися.

 Напередодні сесії ми разом з колегою по опозиції, народним депутатом Олегом Медуницею, звернули увагу на «великий нафтовий дерибан», який збиралися протягти на черговій сесії облради. Нікому не відомій донецькій фірмі ТОВ «Спектр-Енерго-Дон», яка дуже схожа на метелика-«одноденку», облрада збиралася віддати тисячу квадратних кілометрів території Сумщини для розробки нафти. Ще до кінця 2012 р статутний капітал цієї фірми становив 1 тис. грн., а її основною діяльністю є торгівля. Хіба це не схоже на аферу? Навіть якщо на хвилиночку уявити, що це була би солідна фірма, то фінансові потоки від реалізації сумської нафти мали потекти в Донецьк. І це при тому, що бюджет області в 2013 р. не виконується, у нафтодобувних районах важкою технікою розбиті майже всі дороги, в селах через діяльність нафтовиків зникає вода. Де ж сумський патріотизм, про такий так любить говорити керівництво області? Мало того - рішення по «Спектр-Енерго-Дону» хотіли проштовхнути до прийняття облрадою Порядку, яким визначається процедура подання господарюючими суб’єктами подібних документів.

Цікаво, що Юрій Чмир направив до облради рішення у інтересах цієї фірми, у тексті якого не було жодного натяку на укладання соціально-економічних угод з областю і районами, на території яких ця суперкомпанія  видобувала б нафту та газ і розвитком цих територій ця «фірма» мала б перейматися. Як у відомому радянському фільмі: « - Кемпська волость? Забирайте!». Добре, що до наших з Олегом Медуницею голосів підключилися журналісти, громадськість і піднявся шум. Завдяки нашому соратнику по фракції «Фронт змін», голові профільної комісії Володимиру Токарю, проект рішення по ТОВ «Спектр-Енерго-Дон» у вівторок, 13 червня, був відправлений на додаткове доопрацювання, хоча, власне, доопрацьовувати тут нічого. Однак  перед сесією облради були підстави вважати, що проект все ж потрапить на розгляд сесії, попри позицю комісії. Разом із колегами по опозиції ми зібрали коротку прес-конференцію, на якій ще раз звернули увагу громадськості на підготовку цієї афери. Результат: на розгляд сесії 16 серпня рішення так і не потрапило. У той же час Порядок розгляду звернень задля отримання спеціальних дозволів колеги-депутати проголосували. Тепер ТОВ «Спектр-Енерго-Дон» змушене буде його виконувати. Подивимось, як це у нього вийде.

view counter

Комментарии

сучанин

Боротися варто! (чтоб стать медунком или тягнисракой) Steve

СВОЛОТОВЕЦ Мирошниченко продал камунякам СВОЙ роскошный дом в Киеве по льготной цене

Цена продажи - 1 миллион 750 тысяч гривен, или; каких-то 215000 долларов. Или 274 доллара за метр. Заметьте, это - за новый, построенный по последнему слову моды дом площадью 782,7 кв м в Киеве.

http://censor.net.ua/n250562

 

 Тягнибок любит небедную жизнь, в которой имеют место дорогие машины. На престижном автомобиле - "Toyota Sequoia". Его стоимость около 100 тысяч долларов.

Это автомобиль одного из наших однопартийцев. Даже могу сказать, какой партиец - Игорь Мирошниченко, глава Сумской областной организации "Свободы". Тягнибок у 91-му був студентом-медиком. Поруч із розмовами про незалежність він згадує і страшенну бідність тодішніх українців. “Я ходив по сусідах і позичав 20 копійок, щоб молока для дитини купити”

По тематике

В'ячеслав Павленко
Діма, не звизди!

Про Дмитра НАГОРНОГО...

Охріменко Євген
Як потрапити на сесію обласної ради?

Чому громадянам доводиться з боєм прориватись на сесію обласної ради?...

view counter

Цитата

В ОПЗЖ достатньо конструктивна позиція
Василь Хома
голова Сумської ОДА
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Нечестивий (Еван Спіліотопулос, 2021)
Нечестивий (Еван Спіліотопулос, 2021)
Кино Планета Кіно
12.10; 16.25; 20.45
Гнів людський (Гай Річі, 2021)
Гнів людський (Гай Річі, 2021)
Кино Планета Кіно
10.40; 12.00; 13.00; 14.20; 15.50; 16.40; 18.10; 19.00; 20.30; 21.30 (19.05.2021 + 18.25: Wrath of Man, англ. з укр. субтитрами)
Незвідана земля (Робін Райт, 2021)
Незвідана земля (Робін Райт, 2021)
Кино Планета Кіно
12.00; 19.20
Пила: Спіраль (Даррен Лінн Боусман, 2021)
Пила: Спіраль (Даррен Лінн Боусман, 2021)
Кино Планета Кіно
17.00; 21.15
Батько (Флоріан Зеллер, 2020)
Батько (Флоріан Зеллер, 2020)
Кино Планета Кіно
15.20

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.