‼️ Актуальна інформація для жителів Сумської, Чернігівської, Полтавської, Харківської, Донецької, Луганської областей
Сумчанин Дмитро зловживав терпінням своєї родини. Колишня дружина та дочка Анастасія потребували допомоги чоловіка, але він зосередив увагу на більш важливих для нього речах.
Неплатоспроможний спосіб життя, відсутність майна, а також небажання виховувати свою дитину – головні причини для притягнення безвідповідальних батьків до адміністративної відповідальності. Подібний спосіб стимулювання дорослих до виплати аліментів багаторазово демонстрував свою дієвість.
Кожен несе особисто відповідальність за власні вчинки.
У деяких випадках аліменти – це єдина ланка, що об’єднує членів родини, де чоловік та дружина припинила стосунки. Добробут дитини зобов’язує батьків заплющувати очі на особисті образи та працювати однією командою.
Життя складається з моментів, котрі наповнюють його, як приємними, так і гіркими спогадами. Подібна статистика залежить від багатьох факторів, але у випадку малечі, вона значною мірою формується батьками.
Досвід багатьох неплатників аліментів показує, що залишений на потім батьківський обов’язок здатний спричинити раптові труднощі та кардинально змінити життєві плани. Відновлювати права дітей допомагають санкції закону #ЧужихДітейНеБуває, який ініційований Мін’юстом.
Утримання неповнолітніх дітей – обов’язок, який батьки повинні виконувати незалежно від того, чи перебувають вони у шлюбі, чи ні. Статус подружжя не впливає на збільшення або зменшення обсягу потреб чада, які завжди мають бути вчасно задоволеними.
Фахівці юстиції Сумщини в рамках правопросвітницької кампанії «Громадські радники», яка реалізується в межах загальнонаціонального проєкту «Я МАЮ ПРАВО!», інформують громадян щодо громадських радників та функцій, які на них покладені.