Зазвичай нею користуються ті політичні сили, які не мають у своїх лавах відомих та авторитетних на Сумщині і в Сумах людей, тому змушені покладатися лише на чорний піар.
Полювання на відьом
Існує велике різноманіття брудних політичних технологій, але всі вони спрямовані на єдину ціль – обдурити виборця, ввести його в оману і вплинути на його політичні вподобання. До 25 жовтня, коли відбудеться день голосування, на сумчан намагатимуться всіляко впливати, щоб або переконати голосувати за ту чи іншу політичну силу, або, і це теж жаданий результат, не голосувати за партії-конкуренти. Саме на це і розрахована політична технологія з пошуку уявних «регіоналів», якою займаються зазвичай партії-аутсайдери. На свій розсуд вони проголошують, що в списках тієї чи іншої партії є колишні «регіонали», а тому голосувати за неї не можна.
Дійсно, рейтинг колишньої партії влади зараз дуже низький. Недарма ж Партія регіонів не бере участі в місцевих виборах, так само, як не брала участі в останніх парламентських. Тисячі колишніх членів Партії регіонів або взагалі пішли з політики, або почали шукати місця в списках інших політичних сил. Це правда. Але, на жаль, цю правда намагаються використовувати нечесні на руку політики, які намагаються набрати передвиборчі очки на викритті колишніх «регіоналів», не дивлячись, чи є вони в списку тієї чи іншої партії, чи немає. Головне - навісити ярлик: ось ця партія має зв’язки з «регіоналами», а про докази можна не турбуватися.
Розрахунок на те, що кожен виборець не стане розбиратися, чи є, чи немає «регіоналів» у списку, а запам’ятає лише назву партії в негативному контексті. Таким чином можна провадити нехай і нечесну, але досить ефективну політичну кампанію. Цікаво, що більш-менш популярні партії цим гребують, а от політичні «карлики», які не мають жодних шансів на проходження в місцеві ради, охоче користуються полюванням на «регіоналів». Хоч самі вибори і не виграють, але мріють завадити перемогти іншим.
Виборцям тут можна лише порадити не вірити на слово критиканам, а вірите лише доказам.
Доказів вимагай!
Бо докази тут як раз важливі. Насправді наявність колишніх «регіоналів» у списку партії з’ясувати дуже просто. Якщо людина була членом Партії регіонів, а тим більше обіймала керівні партійні посади, то так, це колишній «регіонал». У такому місті, як Суми, це легко дослідити.
Якщо людина отримала високу посаду в органах державної влади чи місцевого самоврядування під час правління Віктора Януковича, то її теж можна вважати пов’язаною з «регіоналами». Але в усіх інших випадках зв’язок з Партією регіонів - це ніщо інше, як уява того, хто про це говорить. Якщо людина брала участь у виборах як незалежний кандидат, якщо працювала у місцевій раді за часів Януковича, то це зовсім не означає, що вона якось пов’язана з «регіоналами». Те саме, якщо людина займалася бізнесом, науковою чи виховною діяльністю, працювала в бюджетній сфері.
То якщо чуєте, що в якійсь партії є колишні «регіонали», просіть конкретні прізвища, щоб власноруч з’ясувати, наскільки обґрунтовані ці звинувачення. На жаль, доводиться просити виборців: не вірте лише словам, бо на цих виборах лунає забагато брехні, перекручувань, а то й відвертих наклепів.
Дивися у список
Краще за все самому подивитися список тієї політичної сили, яка вам імпонує. Візьмемо для прикладу молоду, але досить уже потужну і відому політичну партію, як «Наш край». Їй деякі крикуни теж закидають зв’язок з колишніми «регіоналами». Але подивимося список цієї політичної сили. На першому місці - Віктор Федорченко, відомий сумський будівельник, компанія якого навіть в умовах нинішньої кризи продовжує будувати нові житлові будинки. Бо криза кризою, а жити сумчанам десь треба. Віктор Федорченко добре відомий у Сумах підприємець, який працює на місто. На позаминулих виборах міського голови він увійшов до трійки лідерів, що свідчило про потужну підтримку сумчан. Тепер Віктор Федорченко знову іде на вибори, бо живе та працює у Сумах, то йому небайдужа доля міста. І поруч із собою зібрав професійну команду господарників, економістів, культурних діячів, науковців. Тих, хто живе та працює на користь нашого міста.
У списку «НАШОГО КРАЮ» - представники «Сумихімпрома», «Сумбуда», «Сумигазу», Сумського державного педуніверситету ім.Макаренка, Сумського державного університету, Сумского національного аграрного університету, багатьох інших підприємств та установ міста. Партійний список «НАШОГО КРАЮ» оприлюднений і знаходиться у відкритому доступі, де кожен сумчанин може з ним ознайомитися. Отже, вірте своїм очам, голосуйте за тих кандидатів, які справами довели свою відданість Сумам і нашому краю.
yakov
Повністю погоджуюся з цією статтею!
Пошук регіоналів - це технологія!