Не встановлюйте на персональний комп’ютер або смартфон програми й додатки зі сторонніх джерел. Завантажуйте софт лише з офіційних сторінок розробників.
Налаштуйте двоетапну перевірку за допомогою телефону або e-mail. Це дозволить захистити облікові записи та профілі у соцмережах й онлайн-сервісах.
Формуйте для своїх облікових записів надійні паролі. Пароль має містити літери верхнього реєстру (АБВ), нижнього (абв), символи (наприклад, *№!) та цифри.
Міняйте паролі час від часу. Не використовуйте для облікових записів різних сторінок однакові кодові комбінації.
Не завантажуйте файли з незахищених і невідомих вам сайтів. Часто з такими файлами потрапляють віруси.
Періодично перевіряйте свої пристрої за допомогою антивірусних програм.
Будьте обережні зі сторонніми анкетами у мережі, які вимагають від вас введення персональних даних.
Не відкривайте та не переходьте за посиланнями, які приходять у листах на вашу пошту від незнайомих людей. Вони можуть вести на небезпечні сторінки.
Прискіпливо ставтеся до повідомлень і вікон, що спливають у вашому браузері, програмах або мобільному пристрої. Перед тим, як погодити таке повідомлення, обов’язково уважно прочитайте його зміст.
Під час користування загальнодоступними точками Wi-Fi, які не мають пароля, намагайтеся не користуватися електронними платіжними системами, інтернет-банкінгом і не вводити автентифікаційні дані для входу у власні облікові записи.
Джерело: Мінреінтеграції
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Першого вересня розпочинається навчання у школах, проте багато учнів через воєнний стан вчитимуться дистанційно....