Обов’язково треба перевірити (запитати у продавця), чи забезпечує цей тюнер прийом сигналів метрового діапазону.
Якщо вже є приймач DVB-T2, або телевізор забезпечує прийом сигналів формату DVB-T2 за допомогою вбудованого тюнера, уважно прочитати інструкцію з налаштування приймача або телевізора. В інструкції має бути вказано, що цей приймач або телевізор забезпечує прийом сигналів VHF (метровий діапазон) та UHF (дециметровий діапазон).
Під'єднати антену до приймача DVB-T2 або телевізора з вбудованим тюнером DVB-T2. Антена повинна забезпечувати прийом сигналів метрового діапазону (VHF). Вона може бути, як зовнішньою, так і внутрішньою, як пасивною, так і активною – мати вбудований підсилювач сигналу.
Яку антену використовувати – залежить від умов прийому сигналу в конкретному місці. Зовнішня антена забезпечить кращий прийом сигналу. Антена повинна бути зорієнтована в напрямку телевежі, з якої здійснюється трансляція сигналів. За більш детальною інформацією зверніться до фахівця.
З’єднати зовнішній приймач DVB-T2 з телевізором за допомогою дротів, які є в комплекті до приймача, або придбайте додатково кабель HDMI. HDMI кабель забезпечує кращу картинку на екрані телевізора, але телевізор повинен підтримувати таке з’єднання (мати відповідні роз’єми).
Увімкнути приймач та телевізор. Дочекатись появи зображення на екрані.
При використанні зовнішнього тюнера телевізор потрібно перемикнути на прийом зовнішнього сигналу AV або сигналу HDMI. Це залежить від кабелю, який Ви використовуєте для з’єднання приймача та телевізора.
Якщо використовується активна антена (з вбудованим підсилювачем), перевірити та ввімкнути «ЖИВЛЕННЯ АНТЕНИ» за допомогою пульта керування приймачем.
На пульті дистанційного керування приймачем натиснути кнопку «MENU», перейти до розділу «Пошук каналів», оберіть «Автопошук» та за необхідності задайте смугу пошуку «VHF + UHF» (цей параметр залежить від конкретної моделі тюнера).
Дочекатись закінчення автопошуку каналів.
Після завершення автопошуку телеканалів на екрані включиться перший по списку канал.
Для відображення всього списку доступних телеканалів натиснути кнопку «OK» на пульті керування.
Зазвичай телеканали MX7 будуть знаходитись на початку списку, але можливі і інші варіанти відображення списку телеканалів MX7 в залежності від налаштувань сортування телеканалів на приймачі.
Для отримання технічних характеристик телевізійного каналу необхідно вибрати необхідний канал, натиснути на пульті керування кнопку «INFO». На екрані з’являться технічні характеристики телеканалу: номер каналу, частота прийому, рівень та якість прийому. Треба перевірити, на якій частоті здійснюється прийом телеканалу та порівняти з частотою каналу, на якій здійснюється передача в регіоні.
Частотний канал для конкретного регіону можна знайти за посиланням.
З початком червня запустили в тестовому режимі мультиплекс МХ7. Як налаштувати тюнер, щоб переглядати канали цієї національної цифрової телевізійної мережі...
Про заходи щодо протидії російській пропаганді та інформаційну безпеку Сумщини розповів під час брифінгу в медіацентрі начальник управління з питань...