Процес налаштування однаковий для всіх моделей цифрових приймачів, тому не має значення, якої саме марки ваша приставка. Оформлення вікон і деякі назви розділів меню можуть незначно відрізнятися, однак загальна суть не змінюється. При цьому бажано при налаштуванні використовувати інструкції ваших пристроїв: телевізора та/або ресивера DVB-T/T2.
Для початку вибирається спосіб підключення
Виконавши підключення апарату, включіть телевізор і приставку. На телевізорі потрібно вибрати відеовхід, щоб перейти до меню ресивера. Якщо все зробили правильно, то на екрані ви побачите вікно з привітанням, в якому потрібно буде вибрати мову, регіон, режим і формат зображення, а також режим пошуку. Встановіть необхідні параметри за допомогою пульта приставки. Налаштування можна не міняти і залишити їх за замовчуванням. Натисніть "ОК", щоб перейти до наступного вікна.
Якщо в розділі «Режим пошуку» відображається «DVB-T + DVB-T2», то приймач відразу знайде всі доступні для вашого регіону канали самостійно. Такий спосіб спрацює тільки в тому випадку, якщо у вас вже є працююча антена, спрямована в потрібному напрямку. По завершенні АВТОПОШУКУ можна буде закрити меню і насолоджуватися переглядом. Можливо буде необхідно виконати позиціонування антени. Складного в цьому нічого немає, все, що потрібно - зробити кілька налаштувань в меню ресивера.
Перелік каналів завантажується вручну або автоматично.
У разі, якщо раніше у вас не було антени і з'явилася вона тільки зараз, разом з DVB-T2 приставкою, перебуваючи на екрані запрошення, натисніть кнопку для виклику меню на вашому пульті. Перейдіть до розділу «Налаштування DVB-T/Т2» і виберіть пункт «Пошук каналу». У вікні, встановіть «Режим пошуку». Тут можна встановити як «по каналу», так і «по частоті». Великої різниці тут немає – виберіть те, що вам більше подобається. Далі задайте смугу пошуку «UHF + VHF».
Щоб спростити процес пошуку каналів, зайдіть на спеціальний сайт з інформацією по частотним каналах для вашого конкретного міста. В принципі, робити так необов'язково, можна обійтися і без цього, але такий підхід полегшить і прискорить процес налаштування. Виберіть потрібне значення в пункті «Частотний канал». Якщо напрямок було обрано правильно, то через пару секунд ви побачите заповнені шкали «Інтенсивність сигналу» і «Якість сигналу» в нижній частині вікна. Якщо рівень шкал хороший, то натисніть «Пошук». Після цього приймач виконає настройку в заданому частотному каналі.
У тому випадку, якщо ви не знаєте потрібного напрямку антени, візьміть і плавно покрутіть її, стежачи за шкалами інтенсивності і якості. Як тільки вони заповняться до прийнятного рівня, закріпіть антену і виконайте пошук. Як тільки процес налаштування телеканалів буде завершений, можете вийти з меню і почати перегляд.
В тому випадку, якщо тюнер не налаштується на канали МХ-7 у метровому діапазоні (VHF), необхідно буде замінити існуючу антену дециметрового діапазону на вседіапазонну, або додати антену метрового діапазону через відповідний суматор. Інформація про ці дії є у продавців антен та ресиверів.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!