![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/454530242_122148828542248644_2383481409964993001_n.jpg)
Відрекомендовуючи офіційно активу Сумського району, головам громад начальника РВА, очільник ОВА Володимир АРТЮХ відзначив, що ще навесні звернувся до Президента з пропозицією розглянути на цю посаду саме кандидатуру Михайла Мельника, який з червня 2023 року виконував обов’язки начальника Сумської РВА.
«Моя пропозиція була підтримана. Цю людину ми всі знаємо, він був на кількох керівних посадах і брав активну участь у захисті Сумщини. Крім того, вже будучи в.о. начальника Сумської РВА, виконував важливі завдання оборонного характеру», – зазначив очільник області.
Начальник Сумської ОВА підкреслив, що сьогодні Сумський район ж одним з найбільш згуртованих. Керівники громад виконують задачі, які перед ними ставляться – як щодо захисту, евакуації населення, забезпеченні безпеки жителів, так і щодо обороноздатності району.
«Дякую керівникам громад Сумського району за роботу, – сказав Володимир Артюх. – Особливо хочу виділити громади прикордоння, на яких нині покладені надзвичайно відповідальні задачі, серед яких головна – захист людей. дуже відповідальна задача – захист нашого населення. Впевнений надалі робота ще покращиться, адже наразі перед нами стоять ще серйозніші виклики і завдання Верховного Головнокомандувача, Президента нашої країни, які ми маємо спільно виконувати. Впевнений, що ці завдання будуть виконані, і ми з вами разом отримаємо ту довгоочікувану перемогу для нашої країни і для нашої Сумщини».
Михайло Мельник подякував начальнику Сумської ОВА за високу довіру.
«Я на 100% впевнений, що наш колектив мотивований, він готовий працювати далі, готовий працювати тільки на Перемогу і на благо нашої країни, – зазначив Михайло Мельник. – Усі поставлені задачі будуть виконуватись вчасно. Ми працюємо на повну, жодна громада не залишається поза нашою увагою».
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
За дорученням начальника Сумської ОВА Володимира АРТЮХА відбулося чергове засідання робочої групи, на яке винесли питання – про розгляд окремих...
Перелік таких навчальних просторів погодили на засіданні відповідної робочої групи, яке провела заступниця начальника обласної військової адміністрації Олена БОЙКО....
Такі підрахунки Міністерства у справах ветеранів озвучила заступниця начальника ОВА Олена БОЙКО під час наради із головами районних військових адміністрацій...
Президент України Володимир Зеленський підписав розпорядження №82/2024-рп “Про призначення М.Мельника головою Сумської районної державної адміністрації Сумської області”....
Під час засідання обласного штабу щодо сприяння проведенню комплексу сільськогосподарських робіт у 2024 році його учасники наголошували на дотриманні аграріями...