![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/424620365_382122017787942_400724923218036530_n.jpg)
Однією з благодійних організацій, з якою співпрацює міська рада є громадська організація Rotary Club Kyiv-Sophia (Ukraine). 14 лютого від цієї організації до Тростянця надійшов гуманітарний вантаж – шкільні меблі, а саме: 57 парт, 73 стільців, 3 столи для вчителя, 3 столи лабораторні, крісло на колесах для вчителя.
Гуманітарний вантаж зустріла Анна Зубова, в. о. начальника відділу освіти. Вона зазначила, що меблі будуть передані у сільські школи, які мають у них найбільшу потребу.
Першу партію меблів вже доставлено до Білківського закладу загальної середньої освіти, повідомили в мерії Тростянця.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Охтирські поліцейські встановлюють обставини смертельної ДТП....
Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України та за фінансової підтримки Федерального міністерства...
Щоб спростити життя ветеранів та ветеранок після їх повернення додому з війни, в Україні впроваджуються проєкти, які дають можливість швидко...
До Тростянця знову надійшла сумна, трагічна звістка: 20 липня 2024 року перестало битися серце відважної захисниці, штаб-сержанта Сумської державної прикордонної...
17 липня о 01:10 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Соломії Крушельницької в м....