![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/e91f5d59460fd70c.jpg)
Чоловік був водієм-електриком відділення управління мінометної батареї. За інформацією Сумського центру комплектування, воїн загинув 2 липня. Він отримавши поранення не сумісні з життям в районі Оріхово-Василівки Бахмутського району Донецької області. Односельці зустріли труну загиблого захисника живим коридором, пише Суспільне.
"Ми разом на одній вулиці проживали, друзі дитинства. Дуже гарна людина, доброчесна, дуже добра. Можу тільки хороше сказати. Дуже шкода, що найкращі йдуть із життя", — ділиться пані Ірина, знайома Віктора Пимоненка.
Знайома загиблого пані Любов згадує чоловіка гарним і порядним. "Сім'ю свою створив, батькам допомагав. Дуже гарна, золота дитина", — говорить жінка.
"Гарна була людина. Залишилася маленька дитинка у нього. Дуже жалко. Дружина, батьки, брат, племінник", — додає односельчанка Світлана.
Поховали Віктора Пимоненка на місцевому кладовищі в рідному селі. Йому назавжди залишилося 27 років.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Протягом дня росіяни здійснили 21 обстріл прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 85 вибухів. Обстрілів зазнали Хотінська, Юнаківська,...
Сьогодні Ямпільська громада назавжди попрощалася з захисником України, нашим земляком, АЛЕКСАНДРЕНКОМ Олександром Анатолійовичем, 1980 року народження, жителем с. Імшана, який...
Сьогодні, 1 серпня, в останню путь провели ветерана спорту Олега МИЛЮТУ, члена родини глухівського футболу....
Трагічне сповіщення з фронту затьмарило світ, принісши з собою скорботу, відчай і біль гіркої втрати....
1 серпня у Білопіллі в останню путь провели солдата АЛТИЄВА Миколу Сергійовича....