У ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що 46-річний мешканець Тростянця, перебуваючи в одному з лісових масивів Охтирського району побачив дачне домоволодіння, що перебувало на стадії будівництва. Особливо зловмисника зацікавив паркан навколо подвір’я, що був виготовлений із соснових дощок.
Однак розуміючи, що кожна дошка на паркані є доволі громіздкою, довжиною близько 3 метрів, зловмисник попросив свого знайомого допомогти розібрати паркан та перевезти його за місцем свого проживання, повідомивши при цьому, що має на це дозвіл власників.
Таким чином, протягом двох тижнів, зловмисник чотири рази повертався до чужого домоволодіння та в результаті викрав з паркану 200 соснових дощок та ще деякі меблі з тераси, які пригледілись крадію.
Слідчі на даний час вже повідомили зловмиснику про підозру за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка вчинена в умовах воєнного стану). Досудове розслідування, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
У ході досудового розслідування, правоохоронці встановили, що зловмисник через ревнощі проник до квартири своєї колишньої дружини та викрав звідти...
Зловмисника правоохоронці затримали прямо «на гарячому», коли він, сидячи у колодязі, намагався вирізати черговий шматок телефонного кабелю....
У Сумах невідомі пошкодили та вкрали частину пам'ятника на вул. Воскресенській....
До поліції звернувся 40-річний мешканець Сум та повідомив про зникнення свого мобільного телефону. У ході оперативно-розшукових заходів, співробітники відділу кримінальної...
За публічного обвинувачення прокурорів Конотопської окружної прокуратури 38-річного чоловіка визнано винним у порушенні недоторканості житла та викраденні чужого майна....