![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_88_35.jpg)
На місці автопригоди інспектори з’ясували, що водійка транспортного засобу Kia Sportage, не вибравши безпечної швидкості руху та не дотримавшись безпечної дистанції, допустила зіткнення з транспортним засобом Opel.
Автівки зазнали механічних пошкоджень.
Патрульні оформили матеріали та склали на керманичку Kia Sportage адмінпротокол за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП. Рішення прийматиме суд, повідомили в патрульній поліції Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Учора вдень патрульні отримали повідомлення про ДТП на перехресті вулиць Металургів — Ремісничої....
Охтирські поліцейські встановлюють обставини смертельної ДТП....
Вночі на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що на вулиці Новомістенській чоловік сидить в автівці та сигналить....
Вчора вдень на лінію 102 надійшло телефонне повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, яка сталася на вулиці Вирівській....
Днями патрульні отримали повідомлення про ДТП на вулиці Сумської Тероборони. З'ясувалося, що керманич транспортного засобу ЗАЗ, не впоравшись з керуванням,...