![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/jpg_5_0.jpg)
Це відбуватиметься протягом п’яти днів, починаючи з п’ятниці, 20 жовтня. Таку дату для початку опалювального сезону в житловому секторі визначили міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та виконавчий комітет.
У закладах та установах бюджетної сфери сумської громади опалювальний сезон розпочався 11 жовтня. Наразі майже всі вони – з теплом.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Відбулося чергове засідання територіальної комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з постачання теплової...
До широкомасштабного вторгнення Конотопська міська рада провела перший етап термореновації будівлі: замінено віконні та дверні блоки, утеплено зовнішні стіни за...
У Сумській міській лікарні № 5 на ранок 7 березня відновили опалення....
Ліквідація наслідків ракетного обстрілу Шосткинської громади продовжується....
Про це розповів голова Сумської міської військової адміністрації Олексій Дрозденко під час брифінгу....