![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/online_vs_offlive300823.png)
Тож у підготовці до навчального року найбільшої уваги надавали питанням, що пов’язані із безпекою учнів та осіб, задіяних в навчальному процесі. Про це повідомила під час брифінгу в директор обласного Департаменту освіти і науки Вікторія Гробова.
Для учасників освітнього процесу закладів освіти 17 громад, які значаться в наказі Мінреінтеграції, як ті що перебувають в зоні можливих бойових дій, форма навчання буде виключно дистанційною.
Для інших закладів наявність та відповідне оснащення укриття, його місткість, наявність охоронної системи – фактори, які дають змогу розглядати очну або змішану форму навчання. Укриття, яке вміщує відразу всіх учасників освітнього процесу дає можливість проводити навчання в очній формі. Можливість закладу проводити навчання офлайн або за змішаною формою вирішує спеціальна комісія. Організація освітнього процесу розглядається кожним закладом на педраді, але ж з урахуванням дозволу комісії. Зважати на бажання батьків щодо форми навчання їх дітей – є обов’язковим.
Передбачається об’єднання учнів, які будуть навчатися суто дистанційно, в окремі класи по паралелях.
Для повноцінного дистанційного навчання освітяни та учні закладів, що знаходяться у 20 кілометровій зоні в повному обсязі забезпечені гаджетами, запевнила Вікторія Гробова. Також сумські виші готові надавати аудиторії під освітні хаби.
Варто зазначити, що наразі ще є заклади освіти, де тільки розпочинають роботи з облаштування укриттів. Тож при зміні безпекових умов форму навчання може бути переглянуто – комісії будуть працювати й надалі.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Перелік таких навчальних просторів погодили на засіданні відповідної робочої групи, яке провела заступниця начальника обласної військової адміністрації Олена БОЙКО....
У рамках співпраці Уряду України та Уряду Японії, з метою реалізації освітнього субпроєкту Грантової угоди для Програми екстреного відновлення між...
Серед пріоритетних задач - захист учасників освітнього процесу, енергетична безпека, продовження реформи шкільного харчування, створення безпекового середовища, закупівля шкільних автобусів,...
У Нью-Йорку (США) було визначено переможців Міжнародного фіналу «GENIUS Olympiad Global»....
На черговому пленарному засіданні 18 сесії 8 скликання депутати Тростянецької міської ради перед депутатами було поставлено декілька задач щодо реформування...