![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/310633638_467812792047101_9107712658026201711_n.jpg)
Саджанці лаванди та цибулиння нарцисів подарували громаді мешканці села Підгірці Київської області – Сергій СУШКО та Наталія КЛЕЦЬКА. Це власники дачного кооперативу, які вже 15 років займаються вирощуванням лаванди, а в 2019 році створили спеціальну майстерню, де виготовляють різноманітні продукти харчування із лаванди: зефір, печиво, цукерки, трюфель, марципан, джеми, лікери, сиропи солоні та солодкі, повідомили в Охтирській міській раді.
«У нас виникла спільна ідея підтримати міста України, які постраждали внаслідок бойових дій, прикрасити життя людей, які пережили страшні події, - розповідає Сергій СУШКО. – Вирішили подарувати те, чому присвятили себе – лаванду.
Лаванда, яку ми передали від щирого серця охтирчанам – вірю, що захистить Охтирку від нальотів ворога. Вона буде оберігати місто від усього поганого, від злих сил. Нехай росте на щастя і радує всіх.
Бажаю охтирчанам навіть у цих складних умовах не опускати руки і продовжувати радіти простим моментам життя: займатися улюбленою справою, створювати затишок вдома, примножувати красу рідного міста", - побажав Сергій Федорович.