![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_50_42.jpg)
За даними слідства, сумчанка у забороненій соцмережі поширювала контент на підтримку злочинних дій російських окупантів. Зокрема на сторінці з назвою «Сумская область за Донбасс!!!» жінка раділа окупації м. Херсон. Більш того, вона систематично поширювала позицію російських політиків, виправдовуючи їх дії: «Воевать из чувства сострадания. Патрушев прояснил цели и задачи спецоперации на Украине».
Досудове розслідування здійснюється слідчими Сумського районного управління поліції Головного управління Нацполіції в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.
Пресслужба обласної прокуратури