![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/90252c052f0ebc0d.jpg)
"Панкратіасти Сумщини в останній день змагань здобули 6 медалей різного ґатунку – по одній "золотій" та "срібній" та чотири "бронзові", – повідомив тренер сумської команди Сергій Чередниченко.
Серед юніорів у своїх вагових категоріях Вадим Жуков виборов "срібло", Данило Пахненко та Станіслав Дремлюга – "бронзові" нагороди.
Амніна Накопюк у своїй вазі стала чемпіонкою серед дорослих. Ще дві "бронзові" медалі у скарбничку збірної області додали Олександр Колдовський та Віталій Іващенко, пише Суспільне.