![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/e1808d19-0bed-4a50-8f08-381f14eb2579.jpg)
Як попередньо встановили співробітники поліції, 53-річний водій автомобіля Chevrolet виїхав на смугу зустрічного руху та допустив зіткнення з чоловіком, який рухався на електричному інвалідному візку в зустрічному напрямку.
В результаті дорожньо-транспортної пригоди 44-річний чоловік з обмеженими можливостями отримав тілесні ушкодження й був доставлений до лікарні.
За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 286 «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами» Кримінального кодексу України, в рамках якого правоохоронці з’ясовують причини та обставини ставшогося.
Поліція Сумщини