![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_375_1.jpg)
На виклик було направлено відділення чергового караулу 19-ї державної пожежно-рятувальної частини.
По прибуттю було встановлено, що літній чоловік піднявся на покрівлю одноповерхового будинку по господарчим справам, а вже самостійно злізти не зміг. Рятувальники за допомогою висувної драбини допомогли дідусю спустися на землю. Після чого старенький подякував фахівцям ДСНС.
ГУ ДСНС України у Сумській області