Про це йдеться на сайті Королівського канадського монетного двору, пише Патріот Донбасу.
На реверсі монети нанесені кольорові візерунки від художниці Тані Микитюк, канадки українського походження у другому поколінні. На аверсі – профіль королеви Єлизавети II.
Зауважується, що у 2024 році цей оригінальний дизайн писанки представляє поєднання кольорів, які рідко можна побачити в традиційному дизайні – із зеленими та фіолетовими, а також срібними елементами дизайну на чорному тлі.
Монета викарбувана із 31,82 грама срібла 99,99% проби та має номінал у 20 канадських доларів. Її загальний наклад склав 8500 штук і був швидко розпроданий.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!