Блоги

Тричі розбили вікна: бабусю хочуть залякати?

В Шостці поліція бездіє?

Про це я повідомляв в своїй публікації наприкінці минулого року. (https://www.facebook.com/VjachPavlenko/posts/425441198156339?__xts__%5B0%5D=68.ARAAJtiGtUgeFDtTgUtYcl0IDDgKLYCSzBeQc23fm18Je0F0fvEJCuv0eBBMnFfQcAZK9IM8i8g0yqG6w11HzcjDOB5eJ6pMzOs40Rd1y60DwMU1Fi06FDKUzaPf_mZu_SfTRK4UZXvLqDIoRV2iS8EUzSNDImKuRDztd22D46sJJKudL...).

Ця історія становиться детективом і ось чому. Живе в Шостці в будинку по вулиці Депутатській жіночка похилого віку (81 рік), в якої рідні померли. Але жити їй спокійно хтось заважає: ВТРЕТЄ за останні п’ять місяців розбивають вікна в її квартирі. Хтось бешкетує чи зводить рахунки? Це питання дуже турбує цю жіночку.

Свою версію щодо цих подій бабуся повідомила поліцейським, а це – позитивне, тобто на її користь вирішення справи в суді щодо розірвання спадкового договору. Слід зазначити, що ДВІЧІ до цього вікна в її квартирі розбивали перед судовими засіданнями по цій справі. Останнього разу вікна в її квартирі розбили пізно увечері 12.02.2020 р. 13.02.2020 р. з місця події слідчий вилучив металеву гайку (шайбу). Тобто, вбачається деяка аналогія вчинення цих злочинів.

Чому можна стверджувати, що бабуся стала жертвою саме умисного системного нападу доморощених терористів, а не випадкових бешкетників чи хуліганів? Річ у тому, що її квартира знаходиться на ЧЕТВЕРТОМУ ПОВЕРСІ, у закутку, а вікна виходять у двір будинку. Та й металеві гайки на вулиці просто так не валяються.

Я звертаюся особисто до Сергія ЗАБОЗЛАЄВА, Руслана ПИНЯГИ, Ігоря КЛИМЕНКО: старенька самотня бабуся потребує захисту порушених її прав шляхом встановлення осіб, які лякають її, розбиваючи вікна в її квартирі. Чи Ви вважаєте зовсім по іншому? Будь ласка, повідомте суспільству свою думку. Громада очікує цього.

Що думаєте ви, шановні громадяни, з цього приводу? Надайте свої коментарі, які будуть важливі для громади. Підписуйтесь на мою сторінку у Facebook, в YouTube (Вячеслав Павленко) та в Телеграм-каналі, щоб ще більше знати про події в регіоні.

Комментарии

Вячеслав Киричок

Зв'язок зі справою про спадкоємництво найбільш вірогідний. Цікаво, яка буде відповідь поліції.

view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.