Блоги

Як Зеленський може увійти в історію

В інтерв'ю Інтерфаксу Зеленський заявив, що хоче увійти в історію. Наївна заява наївної людини

Комментарии

Вячеслав Киричок

Зеленський увійшов в історію України як найменш підготовлена для ролі президента людина.

Йосип Йосипович

Не розумничайте. На роль президента в Україні згодиться будь-яка порядна людина. А він, поки що, саме такий. 

Екатерина Смирнова

Зеленский увійде в істрію як сама труслива, жалюгідна, тупа людина, яка здає свою країну ворогу. Боляче дивитись на те, що він робить з країною

Йосип Йосипович

Кому здає? Він рятує її від жалюгідних ненажерливих нациків, які ще не повністю віддали Україну у рабство до поляків, італійців та інших ЄСників за жалюгідні позики, які будуть віддавати наші діти і внуки. Поки що невдало і невпевнено. Тільки домовленість і налагодження стосунків із росіянами  нас урятує від розпаду і кінцевого занепаду. 

Якщо ворога не можна перемогти, то ..... далі читайте історію. 

В нашій історії є приклад Мазепи, який домовлявся зі шведами з приводу майбутнього України. Є приклад  Петлюри і Скоропадського, які теж сподівалися на допомогу "заграниці". Є приклад Шухевича і Бандери, які сподівалися на Гітлера. Усі знають, чим це закінчилося. Тут буде теж саме. Тільки із більшими втратами.

Слава Україні!

Йосип Йосипович

Вам, Katusha, кого не вибери президентом, буде не такий. Треба такого, який буде "садити на палю" усіх, хто після його виборів, буде проти нього шось патякати.

view counter
view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.