Блоги

Як Зеленський може увійти в історію

В інтерв'ю Інтерфаксу Зеленський заявив, що хоче увійти в історію. Наївна заява наївної людини

   Зеленський, очевидно, не розуміє, що він і так уже увійшов в історію. Його можна внести в книгу Гінеса не тільки за рекордну по тривалості пресконференцію, а і як єврея, якого вперше в історії людства обрали керівником неІзраїлю. Взагалі в світі дуже мало випадків, коли керівником держави ставав представник національної меншини. Україна тут "вперед планети всей": і Янукович, і Тимошенко... Чи не тому ми найбідніша країна не тільки в Європі, а й на теренах СНД, судячи по ВВП на душу населення?

   Тут же важливо, з яким знаком ти увійде в історію. Можна як Черчіль, який ставши прем'єром, чесно заявив британцям:" Я нічого не можу вам пообіцяли, крім тяжкої праці, поту, крові..." І тому Великобританія перемогла Ґітлера. Це зовсім не схоже на Зе з його нав'язливою ідеєю миру любою ціною. Навіть ціною падіння на коліна перед Путіним. Тут Зеленський схожий на Чемберлена, який, здавши в Мюнхені Чехословаччину Гітлеру, повернувся додому і заявив британцям: "Я привіз вам мир". Через декілька місяців почалась війна.

   Зеленський дуже нагадує мені президента Перу японця Фухіморі, якого обрали в 1990 р. Він так, як і Зеленський прийшов до влади завдяки телевізору (був ведучим), проводив повальну приватизацію (приватизував навіть залізницю, стратегічні підприємства), побудував авторитарний режим, знищив незалежні ЗМІ, політичні партії. Влада Фухіморі тривала 10 років. А потім перуанський суд засудив Фухіморі на 25 років. За корупцію, злочини проти людяності (концентраційні табори, ескадрони смерті, вбивства політичних опонентів і так далі). 

   Звичайно, Зеленському ще далеко до Фухіморі, але ж початок багатообіцяючий. 

   Отака історія. 

Комментарии

Вячеслав Киричок

Зеленський увійшов в історію України як найменш підготовлена для ролі президента людина.

Йосип Йосипович

Не розумничайте. На роль президента в Україні згодиться будь-яка порядна людина. А він, поки що, саме такий. 

Екатерина Смирнова

Зеленский увійде в істрію як сама труслива, жалюгідна, тупа людина, яка здає свою країну ворогу. Боляче дивитись на те, що він робить з країною

Йосип Йосипович

Кому здає? Він рятує її від жалюгідних ненажерливих нациків, які ще не повністю віддали Україну у рабство до поляків, італійців та інших ЄСників за жалюгідні позики, які будуть віддавати наші діти і внуки. Поки що невдало і невпевнено. Тільки домовленість і налагодження стосунків із росіянами  нас урятує від розпаду і кінцевого занепаду. 

Якщо ворога не можна перемогти, то ..... далі читайте історію. 

В нашій історії є приклад Мазепи, який домовлявся зі шведами з приводу майбутнього України. Є приклад  Петлюри і Скоропадського, які теж сподівалися на допомогу "заграниці". Є приклад Шухевича і Бандери, які сподівалися на Гітлера. Усі знають, чим це закінчилося. Тут буде теж саме. Тільки із більшими втратами.

Слава Україні!

Йосип Йосипович

Вам, Katusha, кого не вибери президентом, буде не такий. Треба такого, який буде "садити на палю" усіх, хто після його виборів, буде проти нього шось патякати.

Макс

Те, що увійшов в історію, то точно. Час покаже, чи були правильними його дії, та чи було можливо інакше.  Smile

Tatyana Shaposhnyk

Увійде обов"язково. Історя та буде дуже не втішна для українського народу. Маю надію що вона буде дуже повчальною для наших нащадків  Smile

view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.