Блоги

Козаки Сумщини присягнули на вірність Російському імператору

Знаково, що захід відбувся у церкві московського патріархату у селі Запсілля Сумської області яке розташоване поблизу кордону з країною агресором.
Учасниками дійства стали вже доволі відомі в певних колах особи, як то головний Сумський монархіст та чорносотенець Сергій Кондратенко, а також козаки центрального Спасо-Преображенського собору московського патріархату з міста Суми.
Також, доволі визначальним чинником вказаного збіговиська стало те, що його учасники не лише не ховалися, вони надали цій подій публічного характеру, виклавши матеріали та фоторепортаж у мережі Інтернет на власному порталі в соціальній мережі ВКонтакте «Сумский Спасо-Преображенский Козацкий полк».
Що це? Безглуздість, сміливість, чи навмисна провокація, перевірка на реакцію влади та суспільства, демонстрація «братським» сусідам своїх можливостей, а може й виконання їхніх вказівок?
У будь-якому випадку, ситуацію треба б прояснити і мабуть самі козаки повинні пояснити причину розбіжності слова та діла. Чому на словах стверджують про засудження сепаратизму у будь-яких проявах, а на ділі визначають свою вірність до Російської імперії та монархізму?

Фото

Комментарии

artyukh

ага, вся промосковська братія

artyukh

а присяга класна:

ПРИСЯГА (ВСЕНАРОДНАЯ) НА ВЕРНОПОДДАНСТВО
ГОСУДАРЮ ИМПЕРАТОРУ НИКОЛАЮ ВТОРОМУ

Я, нижеименованный (р. б. имя), обещаюсь и клянусь

Всемогущим Богом, пред святым его Евангелием, в том, что хощу и должен

Его Императорскому Величеству, своему истинному и природному

Всемилостивейшему Великому Государю Императору Николаю

Александровичу, Самодержцу Всероссийскому, и законному Его

Императорского Величества Всероссийского престола Наследнику

цесаревичу Алексею верно и нелицемерно служить и во всем

повиноваться, не щадя живота своего до последней капли крови, и

все к высокому его Императорского Величества Самодержавству,

силе и власти принадлежащие права и преимущества, узаконенные и

впредь узаконяемые, по крайнему разумению, силе и возможности

предостерегать и оборонять, и при том по крайней мере стараться

споспешествовать все, что к Его Императорского Величества верной

службе и пользе государственной во всяких случаях касаться может;

о ущербе же Его Величества интереса, вреде и убытке, как скоро о

том уведаю, не токмо благовременно объявлять, но и всякими

мерами отвращать и не допущать тщатися, и всякую вверенную

тайность крепко хранить буду, и поверенный и положенный на мне

чин, как по сей (генеральной), так и по особливой, определенной и от

времени до времени Его Императорского Величества именем от

предуставленных надо мною начальников определяемым

инструкциям и регламентам и указам, надлежащим образом по

совести своей исправлять, и для своей корысти, свойства, дружбы и

вражды противно должности своей и присяги не поступать, и таким

образом весть и поступать, как верному Его Императорского

Величества подданному благопристойно есть и надлежит, и как

я пред Богом и Судом Его страшным в том всегда ответ дать могу; как

сущее мне Господь Бог душевно и телесно да поможет. В

заключение же сей моей клятвы целую Слова [т.е. Евангелие] и

Крест Спасителя моего.

Аминь.

Свод законов Российской империи. Т. 1. 4.1. Приложение V. СПб., Изд. Канцелярии Е.И.В. 1857. С 56.

Йосип Йосипович

Пане ПЕТЛЮРО, не підбурюйте людей на національні розбірки. Улаштовуйте свої націоналістичні "штучки" на своїй Галичині чи Волині, а не на нашій Слобожанщині. 

Споконвіку на Слобожанщині ніяких нациків не було. Ми жили спокійно і вірили у одного бога. Ходили до православної церкви. Тільки коли на нашій Слобожанщині зявилися "буржуазні націоналісти", які понаїхали з Галичини і Волині і закарпаття, тоу нас почалися розбірки. 

Ми, навідь, і не уявляли, що православна церква може мати якісь патріархати. Нацики своїм пихатим нахабством почали ділити її, зазіхаючи на наші душі.

До появи так званого"київського патріархату" ми навідь не уявляли, що може бути "московський патріархат". 

Богу треба молитися одному... 

Йосип Йосипович

І ще одне:  Пане Петлюро, як Ви вважаєте, кому повинні присягати козаки? Тільки не говоріть, що "українському народу". Бо зараз це поняття не має конкретного визначення.

artyukh

знову ви зі своєю русской вєрой...

добре, почешемо трохи язиками...

щасливі ви, расєйські нацики... захотіли скасувати український народ і відразу й скасували. заплющили очі (тобто придумали, що поняття народу немає конкретного визначення), а його вже й немає... на жаль, я так не можу.... реальність не відпускає...

і де на вашу голову тільки ті українці взялися?

печальне це видовище: спостерігати за черговою жертвою антиукраїнської пропаганди... "буржуазні націоналісти", "галичина"... ну а це взагалі пєрл:  "до київського патріархату ніякого московського патріархату не було"...

Йосип Йосипович

До появи київського патріархату, який розколов українську церкву, був тільки один патріархат - Константинопольський.  Він і зараз є один у православії. Галичанські нацики придумали московський патріархат. До них ми, навідь, не здогадувались про існування  такого... Просто ходили у церкву і мололися... 

Йосип Йосипович

молилися

Денис Андрейцев

та ну его это церковь. со всех сторон уже новости 

Скориков Спиридон

 
росто ходили у церкву і мололися...

И казалось бы причем тут Фрейд... Laughing out loud

artyukh

Шановний Городянин, шо оце таке, скажіть мені, будь ласка?:

1. "Тільки коли на нашій Слобожанщині зявилися "буржуазні націоналісти", які понаїхали з Галичини і Волині і закарпаття, тоу нас почалися розбірки". 

2. "До появи так званого"київського патріархату" ми навідь не уявляли, що може бути "московський патріархат".

Ви в середній школі історію вчили? У вищій релігієзнавство у вас було?

Чому взагалі з таким рівнем неуцтва ви дозаволяєте собі заходити на цей форум і з  розумним виглядом обличчя нести оцю ахінею?

Йосип Йосипович

1. Є поняття націоналізм - це нормальне поважливе и бережливе ставлення до своєї нації, не порушуючи права інших націй. А є совєцьке поняття "буржуазний націоналізм" - це синонім нацизму, ідеологом якого був Дмитро Донцов, а потім Євген Коновалець(засновник ОУН).. Головним їхнім лозунгом є "ВОРОГ ТОЙ, ХТО НЕ УКРАЇНЕЦЬ". "Буржуазними" іх назвав Сталін і потім совєцькі ідеологи. І вони були праві. Бо, розселяючись на території Слобожанщини і в інших регіонах України, западенські нацисти (буржуазні націоналісти) сіяли і сіють ворожнечу, і намагаються підпорядкувати мирних людей під свої войовничі, загарбницькі плани.

2. Ви, пане Петлюро, не беріть на себе дуже багато.(це щодо неуцтва). І не умнічайте тут. Московська церква(а не патріархат) зявився тоді, коли виникла Московська держава. Ніхто не називає її Московським патріархатом(окрім нациків). Вона підпорядковується Константинопольському(вселенському) патріархату. Ви самі виховані на совєцьких догмах про церкву. І терміни, навідь уживаєте совєцькі - "релігієзнавство".

Зараз Порошенко разом з цими розкольниками намагеється добитися перед Вселенським собором хоча би статусу автокефальності для так званого "київського патріархату", який не визнається ні ким, окрім нациків. 

А люди, які почали ходити в їхню церкву(київський патрархат) введені в оману.... Хоча вони моляться одному богу, то їхні проповідники - це НЕ провідники віри, а такі ж "буржуазні націоналісти" тільки в рясах.

Якщо послухаєте промови Філарета, то у них майже немає нічого про відру і божью благодать, а тільки про політику. Він такий же проходимець, як і російський Кирилло.

Пане Петлюро! Ви тут завжди виступаєте у якості експерта... А самі замішані у націоналістичній багнюці. 

Йосип Йосипович

Путін зараз використовує церкву і Кирила у своїх загарбницьких імперських цілях. А Філарет поки що підкоряється тупій націоналістичній ідеї, яка блукає в осередках ОУН. Добре, що поки що в цих осередках немає сильного лідера. Але, якщо їх не зупинити, то скоро зявиться така людина, на кшталт Гітлера, яка перетворить Україну на фашистську державу.

ОУН треба зупинити...

Скориков Спиридон

 
Путін зараз використовує церкву і Кирила у своїх загарбницьких імперських цілях. А Філарет поки що підкоряється тупій націоналістичній ідеї, яка блукає в осередках ОУН. Добре, що поки що в цих осередках немає сильного лідера. Але, якщо їх не зупинити, то скоро зявиться така людина, на кшталт Гітлера, яка перетворить Україну на фашистську державу. ОУН треба зупинити...

Все нацики куплены: "Свобода" финансировалась рыгами, нынешние херои - жидом Коломойским и прочей пейсатой нечистью, которая 3-й год успешно насилует нэньку. Так что не волнуйтесь на счет лидера: баранов-"нерабов" поведут туда, куда нужно...   

Йосип Йосипович

Нациков надо вернуть на их историческую родину - Галицию, Волынь и Закарпатье. Пусть там наводят бандеровские порядки... и ставят памятники бандитам и всяким проходимцам. разворовывая и продавая за кордон смереки и янтарь... 

Скориков Спиридон

 

 
Нациков надо вернуть на их историческую родину - Галицию, Волынь и Закарпатье. Пусть там наводят бандеровские порядки... и ставят памятники бандитам и всяким проходимцам. разворовывая и продавая за кордон смереки и янтарь...

А кто ж тогда под судами да прокуратурами горлопанить будет, чтобы отпустили очередного хероя (вроде мародеров и рэкетиров "Людоеда" или "Бати") или посадили "агентов Кремля" (всех, кто против войны) вроде Коцабы? Кто майданы всякие тарифные="сепарские" разгонять будет? Кто, в конце концов, жопу этой самой демократичной владе в случае чего прикроет?.. Хотя в Сумах со времен переворота я помню лишь 1 майдан на площади: за то, шоб Надийка Савченко не голодала. Ну и еще факельну ходу в честь Бандеры с малыми детьми у родителей на плечах и криками "Путин ху...ло", ну то таке... На остальное, судя по всему, сумчанам насрать...

А начет нациков - так их нету (ну так чтоб идейных, а не за зарплату "активиста"). Разве что один Petlyura. Вот только таких идейных часто используют в качестве полезных идиотов забесплатно (поскольку за деньги они не продаются). А вообще сама национальная идея "незалежної" в свете последних событий выглядит комичной издевкой... так же, как и все эти байки про самый "мудрый" и "свободолюбивый" народ (который третий год дерут так, что рубашка заворачивается).

Йосип Йосипович

 
Разве что один Petlyura.

А мне кажется, что Petlyura - это такой себе самовлюленный умник, который нахватался наукообазных начальных знаний, но в жизни не может себя реализовать, потому умничает в виртуале, воображая из-себя великого политолога...Особенно нравится, когда он требует "посылань" на документы НКВД, которые сам же считает сфасифицированными...

Надо возвращать диктатуру пролетариата и интернационализм, иначе западенский нацизм погубит стрену.

view counter
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Таїна буття
Таїна буття
Театр Сумський обласний театр для дітей та юнацтва
18.00
Новорічні зустрічі Володимира Кошуби (орган)
Новорічні зустрічі Володимира Кошуби (орган)
Концерты Сумська обласна філармонія
18.00
Художня виставка "Зимова палітра"
Художня виставка "Зимова палітра"
Выставки Сумський обласний художній музей ім.Н.Онацького
10.00-17.00; щоденно, крім п'ятниці
Виставка-пригода для всієї родини "Космопарк"
Виставка-пригода для всієї родини "Космопарк"
Выставки Експо-павільйон ТРЦ "Київ"
10.00-20.00
Виставка живопису "Freedom is our Religion"
Виставка живопису "Freedom is our Religion"
Выставки Бібліотека Сумського державного університету
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.