
До поліції звернулась мешканка Сумського району з повідомленням про те, що її ошукали на чималу суму грошей. Зі слів потерпілої в одному з месенджерів, отримала пропозицію заробітку в мережі Інтернет, але спочатку необхідно внести певну суму для подальшого її виведення з відсотками. Зацікавившись – жінка перерахувала 139 000 гривень, та очікуваного прибутку так і не отримала.
Ще одна мешканка обласного центру розповіла, що довірившись невідомим особам, які представились працівниками банку, втратила 60 000 гривень. Під час телефонної розмови з «псевдобанкірами», потерпіла повідомила секретну інформацію від банківського рахунку. Зловмисники, маючи повний доступ до заощаджень жінки, з легкістю отримали її кошти, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
Правоохоронці наголошують:
- Не вказувайте власні персональні дані на неперевірених сайтах.
- Нікому не повідомляйте термін дії банківської карти та CVV-код.
- Перевіряйте гіперпосилання та наповнення сайту на відповідність офіційним даним компаній.
- У разі отримання спірних листів чи повідомлень не здійснюйте ніяких оплат до встановлення обставин ситуації, що виникла.
- Не робіть передплат у неперевірених інтернет-магазинах.
- Не користуйтесь неперевіреними оголошеннями щодо роботи, яка обіцяє швидкий заробіток за внесення завдатку.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Поліція попереджає: пошук легкої роботи Інтернеті може обернутися втратою грошей....
Поліція застерігає жінок від знайомств в соціальних мережах: замість нареченого можна натрапити на афериста....
Слідчі Конотопського районного відділу поліції ГУНП в Сумській області, під процесуальним керівництвом окружної прокуратури, скерували до суду обвинувальний акт стосовно...
На Сумщині жертвою шахраїв стала мешканка Шостки. Вона втратила понад 1 мільйон 360 тисяч гривень....
У межах міжнародної багатоетапної спецоперації українські поліцейські спільно з іноземними колегами викрили злочинну групу, яка ошукала громадян Латвії на понад...