Буквально вже за хвилину, їй у месенджер написав невідомий чоловік, який зацікавився оголошенням. У ході бесіди, потенційний покупець попрохав сформувати йому посилку, після чого, в ході переписки надіслав повідомлення в якому містилось посилання, де заявниця залишила номер своєї банківської карти, дату її випуску, CVV код та підтвердила реєстрацію картки на сайті, що «скинув» невідомий. Вже за кілька хвилин, з двох банківських карток заявниці, були списані гроші у сумі 47 000 гривень. Чоловік, який дуже хотів придбати автозапчастини на зв'язок з жінкою більше не виходив.
Аби убезпечити себе від шахрайства та розпізнати, що вас хочуть одурити, слід завжди пам’ятати, що головною умовою фінансової безпеки – є нерозголошення жодних конфіденційних даних: пін-кодів карт, паролів доступу до рахунку або послуг банку, СVV код картки, термін її дії, номера паспорта, ІПН, SMS з паролями і кодами доступу до послуг банку. Це конфіденційна інформація, і передача її третім особам категорично заборонена. Ніколи не слід розголошувати стороннім особам тексти SMS з паролями і кодами доступу до послуг банку.
Жодним чином не потрібно нікому повідомляти та надсилати власну конфіденційну інформацію.
У випадках купівлі товарів через мережу Інтернет не слід перераховувати грошові кошти наперед.
Не переходьте за сумнівними посиланнями, що надходять на електронну пошту, у вигляді СМС повідомлень чи в месенджерах.
У разі, якщо все ж стали жертвою шахрайства, не гайте часу, телефонуйте до поліції за номером 102, повідомили у Відділі комунікації поліції Сумської області.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!