В результаті, школа №12 виграла справу. Про це у фейсбуці повідомила директорка школи Ірина Губська.
“Сьогодні ми виграли суд по земельній ділянці, яка вже належить школі! Але ділкам вона спокою не дає, тому штурмують нас судами і не тільки. На зараз питання цієї ділянки на вагу життя. В закладі освіти немає свого укриття. І саме там, на цій єдиній вільній ділянці, треба його будувати.
Ми вже знаємо, що місто Суми чи не на останньому місці в Україні по захисним спорудам. Але навіть в такий важкий для країни час знаходяться ті, хто має зиск із скандалів навколо закладів освіти, дехто досі чекає дивідендів із земельного питання. А про дітей думаємо ми! І про те, як будемо навчати, і що їм залишимо після себе. А ті, хто хотів заробити на скандалах, мати «легкі гроші», були в усі часи. Тільки під час війни вони стають небезпечними”, - написала директорка школи.
У коментарі Суспільному Ірина Губська пояснила, що договір оренди земельної ділянки підприємиці Ользі Крамаренко не подовжено, і вся площа повернена школі №12.
"Але ми виграли тільки суд першої інстанції. На жаль, якщо протягом десяти днів наші опоненти подадуть на апеляцію, то буде новий суд", - додала директорка школи.
Ірина Губська зазначила, що на місці вищезгаданої ділянки було б доречно побудувати укриття.
"На цьому місці там не доритий котлован, чагарники. На час воєнного стану для того, щоб діти могли навчатися в очному режимі ми потребуємо укриття. У закладі освіти, де розташована і школа №12 і гімназія №1 — немає найпростішого укриття. Цокольне приміщення є, але воно не визначено, як найпростіше укриття. Під вікнами школи це абсолютно розумне рішення, побудувати не просто укриття, а сховище. Ним би користувалися не тільки школярі, а й мешканці району", - додала директорка школи №12.
Нагадаємо: конфлікт між школою №12 та ФОП Крамаренко стосовно земельної ділянки розпочався у 2009 році. Тоді, за словами директорки закладу, на території школи почали вирубувати дерева, вже влітку було споруджено квітковий павільйон. "Пізніше ми дізналися, що квітковий павільйон — мала архітектурна форма, але на нього було оформлено право власності. Пізніше цей павільйон знесли, і на тому місці захотіли побудувати п'ятиповерховий торговельний центр. Вони зайняли абсолютно всю площу, в договорі оренди було вказано 6 соток, але вони зайняли 10 соток і почалися будівельні роботи", - розповіла Ірина Губська.
За словами директорки школи, працівники навчального закладу та батьки школярів намагалися перешкоджати будівництву: "І вночі чергували, і вулиці перекривали. Взагалі земельна ділянка не мала права вилучатись відповідно до Закону України про освіту. Так сталося, що ініціював цю кампанію народний депутат Сідельник (однопартієць нинішнього мера Олександра Лисенко) для своєї доньки і зятя. І от фактично ми з зятем Сідельника і судилися", - додала директорка.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Состоялось выездное заседание постоянной комиссии Сумского горсовета по вопросам архитектуры, градостроительства, регулирования земельных отношений, природопользования и экологии....
Сегодня, 3 февраля, Ковпаковский районный суд рассмотрел дело по иску Сумского городского совета и Сумской гимназии №1 об освобождении самовольно...
Сегодня, 18 июня, в Хозяйственном суде Сумщины состоялось сразу два судебных заседания по спорной земле возле школы № 12....
Сегодня, 30 мая, в Хозяйственном суде Сумской области состоялось заседание по иску предпринимателя Ольги Крамаренко к Сумскому городскому совету об...
Сегодня, 29 мая, возле котлована на ул. Засумской, снова закипела работа....