Об этом сообщил 14 октября на аппаратном совещании в мэрии директор центра Николай Кухтык.
- Ситуация на рынке труда остается стабильной, - начал он. – Однако ситуация по социальным выплатам критическая. На сегодняшний день задолженность казначейства перед центром занятости составила 4 млн 600 грн. Не выплачена помощь по безработице за август, сентябрь. Не выплачена зарплата работникам центра занятости. Наши обращения в прокуратуру, в казначейство рассматриваются, но ответы и цинизм в ответах негативный.
- В чем цинизм? – спросил и.о. мэра Андрей Гайдабрус.
- Говорят: «Ждите своей очереди». Сначала выплатим защищенные статьи, но заработная плата и выплата помощи по безработице – это защищенные статьи. Поэтому какой это ответ, вы видите сами. И что я могу объяснить тем трем тысячам безработных, которые не получают уже 2,5 месяца помощи по безработице. А есть семейная безработица, когда стоят на учете жена, муж, дети. Очень тяжело рассказывать и объяснять людям. Поэтому я считаю, что это цинизм.
ГостьАЛИК
Поблагодарите свою родную партию рыгов во главе Азировым !!!!
Гость 55
Не должен центр занятости жить лучше , чем живут безработные . Подлесные и Кухтики не должны паразитировать на теле общества. Пришло время
гость
у нас исторически принято забирать последнее причем у самых бедных - браво онучки
Якщо вам цікаво
Пишуть якісь гості, тільки клієнтам центру занятості нецікаво !
Гостья
В Ровно та же ситуация, 2 месяца не платят
Отак
Міністерство охорони здоров’я України обурене використанням пенсіонерів в оплачених акціях
Сьогодні під стінами Міністерства охорони здоров’я України зібрались люди, які імітували пікет. Натовп на дві години перекрив вхід до будівлі Міністерства та частково паралізував роботу відомства.
Пікет не був акцією громадянської непокори чи реакцією суспільства на проблеми, що виникли, зокрема, в галузі охорони здоров’я. Це був оплачений невідомими особами захід, за участь в якому пенсіонери, як основні учасники, отримали платню – 30 гривень.
Свідченням усього вищевикладеного є світлини, зафіксовані представниками засобів масової інформації, на яких зображено, як з учасниками відразу розраховуються: людям дають 50 гривень, а ті повертають 20 гривень решти. Ці особи навіть не чекали завершення «пікету», а отримали розрахунок на місці, під стінами будівлі МОЗ України, просто під час заходу.
Обурення викликає цинічний підхід невідомих осіб до організації цього заходу: коли використовують пенсіонерів, які через скрутні життєві обставини, за 30 гривень готові прийти і потримати перед будівлею МОЗ України заздалегідь підготовлені плакати з гаслами. Це не прояв політичної боротьби, а замовний та оплачений захід, який немає нічого спільного з цивілізованими акціями протесту.
Не зважаючи на те, що заступник Міністра охорони здоров’я України Роман Богачев протягом двох годин спілкувався із представниками учасників пікету, конкретних вимог та пропозицій з їх боку не було озвучено .
МОЗ України завжди було відкрите до усіх громадських ініціатив, суспільних обговорень тих проблемних питань, які існують в галузі, і готове робити це і надалі, але в цивілізованій і конструктивні формі, повідомили у прес-службі відомства.