Про це повідомив заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев на зустрічі з дипломаткою з економічних питань посольства США Сарою Лонгбрейк, пише Цензор.Нет.
"Вакантні посади за системою оплати праці, що діяла в 2023 році і раніше, мали важливу роль для міністерств. Адже, коли в міністерствах була значна кількість вакансій, а фонд оплати праці рахувався за граничною чисельністю, це створювало передумови його економії та призводило до виплат більшої заробітної плати", – пояснив він необхідність такого кроку.
За його словами, після аналізу стану оплати праці в державних органах було встановлено, що в деяких органах стимулюючі надбавки були необмежених розмірів або окремим працівникам необґрунтовано встановлено надто великі надбавки.
"Тому уряд у 2024 році реалізував реформу оплати праці, запровадивши нову грейдову систему посадових окладів в органах державної влади", – нагадав він.
Як повідомлялося, станом на 1 січня 2024 року у 108 органах державної влади фактично працює 169 тис. осіб. Водночас протягом 2023 року фактична клькість працівників скоротилася на 6,8 тис. осіб.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Відтепер пошук роботи стає доступнішим завдяки новому мобільному застосунку, створеному за підтримки урядів Німеччини, Польщі та Програми розвитку ООН....
В Україні на порталі вакансій Державного центру зайнятості розміщено 249 тис. вакансій....
У Польщі 16 млн людей працюють повний робочий день....
У трьох галузях в Україні помітно зросли зарплати через аномальний дефіцит кадрів....
Опендатабот створив рейтинг найбільших роботодавців України, проаналізувавши дані фінансової звітності, яку українські бізнеси щороку мають подавати до Держстату....