Місія Goog Luck, Have Fun (GLHF) вдало стартувала, але після розділення першого та другого ступенів ракети вона не змогла вийти на орбіту. Це сталося через три хвилини після старту.
У компанії заявили, що ніхто ніколи не намагався запустити на орбіту надруковану на 3D-принтері ракету. Relativity Space вдалося зібрати достатньо даних, щоб показати, що політ на 3D-друкованих ракетах життєздатний.
Перша ракета Terran 1 складалася приблизно на 85% з 3D-друкованого матеріалу за масою, але компанія прагне збільшити цей показник приблизно до 95% на майбутніх ракетах.
Компанія вже підписала контракти на запуск супутників клієнтів на суму $1,65 млрд.
Майбутня ракета Terran R заввишки 66 м, також створена за допомогою 3D-друку, зможе підіймати до 20 000 кг на низьку навколоземну орбіту.
Нагадаємо, компанія Relativity Space 8 березня першою у світі мала здійснити запуск ракети-носія Terran 1, яку роздрукували на 3D-принтері, але його було зірвано.
Наприкінці січня японська компанія Mitsubishi Heavy Industries запустила ракету H2A із супутником Radar 7 для збору інформації. Пуск було здійснено на космодромі Танегасіма (Мінамітане, префектура Кагосіма).
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Мобільна група управління вибухотехнічної служби ГУНП в Сумській області знешкодила бойову частину авіаційної ракети росіян Х-59, що була «приземлена» силами...
Сьогодні вночі, 24 листопада, в повітрі на околиці населеного пункту Коровинської територіальної громади вибухнула ворожа ракета....
21 листопада у селі Пристайлове Лебединської громади внаслідок падіння уламків ракети пошкоджені будинки та школа....
У селі Пристайлове Лебединської громади внаслідок падіння уламків ракети пошкоджені будинки....
Про це повідомляє Конотопська районна державна адміністрація....