
Місія Goog Luck, Have Fun (GLHF) вдало стартувала, але після розділення першого та другого ступенів ракети вона не змогла вийти на орбіту. Це сталося через три хвилини після старту.
У компанії заявили, що ніхто ніколи не намагався запустити на орбіту надруковану на 3D-принтері ракету. Relativity Space вдалося зібрати достатньо даних, щоб показати, що політ на 3D-друкованих ракетах життєздатний.
Перша ракета Terran 1 складалася приблизно на 85% з 3D-друкованого матеріалу за масою, але компанія прагне збільшити цей показник приблизно до 95% на майбутніх ракетах.
Компанія вже підписала контракти на запуск супутників клієнтів на суму $1,65 млрд.
Майбутня ракета Terran R заввишки 66 м, також створена за допомогою 3D-друку, зможе підіймати до 20 000 кг на низьку навколоземну орбіту.
Нагадаємо, компанія Relativity Space 8 березня першою у світі мала здійснити запуск ракети-носія Terran 1, яку роздрукували на 3D-принтері, але його було зірвано.
Наприкінці січня японська компанія Mitsubishi Heavy Industries запустила ракету H2A із супутником Radar 7 для збору інформації. Пуск було здійснено на космодромі Танегасіма (Мінамітане, префектура Кагосіма).
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Ракета росіян класу «повітря-повітря» була виявлена у полі в Сумській області. Під час падіння вона не вибухнула....
Ворог ударив по селу ракетою пообіді 22 березня. Цей вибух чули і в Сумах....
Ракета класу «повітря-повітря» була виявлена у полі неподалік одного з сіл Сумської області. Під час падіння вона розвалилася на фрагменти...
Про це повідомив в.о. мера Сум Артем Кобзар....
До поліції надійшло повідомлення про виявлення на території Сумського району ворожого снаряду, який не здетонував....