Заходи з викриття та затримання зловмисників днями провели працівники управління карного розшуку ГУНП спільно зі слідчими Луцького РУП, відділом протидії кіберзлочинам у Волинській області Департаменту кіберполіції, за силової підтримки спецпризначенців КОРД, з залученням можливостей відділу кримінального аналізу та оперативних служб ГУНП.
Про це повідомдяє сайт новин Волині «Конкурент» з посиланням на сектор комунікації поліції Волинської області ГУНП.
Як встановили правоохоронці, налагодив роботу кол-центру 33-річний чоловік, який мешкає в Луцьку. Раніше він мав досвід роботи в банку, тож розумів, як діють і говорять справжні банківські працівники, коли телефонують до людей.
Фігурант залучив до шахрайських дій 19 осіб віком від 19 до 26 років – майже всі волиняни, інші – з Дніпра. Чоловіки та жінки приходили в кол-центр як на роботу: усі вони мали методичні рекомендації, як «розводити» людей на гроші, а також готові відповіді на можливі запитання від громадян.
Викритий волинськими поліцейськими кол-центр встиг «попрацювати» кілька днів. Нині його діяльність припинили.
Під час санкціонованих обшуків в офісі шахрайського кол-центру та за місцем проживання організатора вилучили термінали мобільного зв’язку, системні блоки, робочі зошити з чорновими записами та інші докази протиправної діяльності.
За процесуального керівництва прокуратури, слідчі розслідують кримінальне провадження, відкрите за ст. 190 Кримінального Кодексу України. Процесуальне керівництво здійснює Луцька окружна прокуратура.
Майже 65 тисяч кримінальних проваджень за ст. 190 ККУ «Шахрайство» було відкрито у 2024 році за даними ГПУ. Це на...
Про це повідомили в Сумській ОВА....
Протягом минулої доби до поліції звернулося п’ятеро мешканців Сумської області. Кожен із них, потрапивши на ґачок шахраїв, втратив власні гроші....
Поліція Сумщини застерігає громадян від необдуманих і поспішних дій, під час пропозицій грошової допомоги....
Через свою довірливість і необачність 41-річний мешканець Сум втратив 682 тис.грн....