Про це повідомляє повідомляє ресурс Комерсант Український.
«Ми значно розширили проєкт Внесок, в якому хочемо показати наскільки важлива фінансова освіченість та своєчасне інформування про шахрайські схеми для благополуччя наших громадян. Також звертаємо увагу на сучасні робочі продукти від НДУ для акціонерів та захисту прав українських підприємців. Комісія постійно працює над тим, щоб спростити та уніфікувати різні процеси у своїй діяльності», – повідомив голова НКЦПФР Руслан Магомедов.
Зазначається, що “Внесок” – довгостроковий проєкт регулятора, який буде оновлюватись та доповнюватись новими віхами з огляду на потреби сьогодення. Наразі – це лендінг, де зібрана корисна та потрібна інформація для українського інвестора, для громадян, які цікавляться сферою інвестицій, а також для учасників ринків.
Напрямки проєкту «Внесок»:
«Державні облігації» – допомагають державі протистояти всім викликам, які стоять перед нею сьогодні. Ефективний інструмент, яким може скористуватись кожен українець.
«Освічений» дає можливість дізнатись простою мовою про ринки капіталу, його складові та діяльність учасників цього ринку.
«Захист інвесторів» – інформуємо про сумнівні інвестиційні проєкти, допомагаємо захистись від шахрайства та взагалі зрозуміти, як почати інвестувати.
Veleten та «Облік часток товариств» – нові технологічні продукти на ринках капіталу, які розробив Національний депозитарій України. Покликані захисти права власності підприємців та права міноритарних акціонерів.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Європейська бізнес-асоціація оприлюднила свіжі результати дослідження інвестиційного клімату в Україні. Індекс інвестиційної привабливості зріс на 0,04 бала порівняно з 2023...
До інвестиційного порталу, розробленого Міністерством економіки та Київською школою економіки за підтримки Уряду Великої Британії, було включено 31 новий проєкт...
За попередніми даними НБУ, за перші два квартали 2024 року притік прямих іноземних інвестицій (ПІІ) в Україну склав 2,96 млрд....
Норвезький уряд дозволив Norfund, Норвезькому інвестиційному фонду для країн, що розвиваються, інвестувати в Україну. Капітал, наданий Norfund, дозволить знизити ризики...
Цей показник вдвічі більший, ніж інвестиції у викопні види палива....