Цей законопроєкт внесли до парламенту ще у грудні 2022 року. Нині його врешті прийняли в цілому — підтримку висловили 227 нардепів, передає представник «Голосу» Ярослав Железняк, інформує Бабель.
Документ передбачає, що спори (справи), предметом яких є право власності держави на обʼєкти критичної інфраструктури, що перебувають у державній власності, та/або відновлення платоспроможності таких обʼєктів чи визнання їх банкрутом, не підлягатимуть судовому розгляду в установлені строки.
Закон набуде чинності з дня, наступного за днем його опублікування, і буде застосовуватися виключно до господарських товариств, частки (акції, паї) яких були примусово відчужені в умовах воєнного стану до набуття чинності цим законом.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Протягом січня – вересня 2024 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб задовольнив вимоги кредиторів ліквідованих банків на суму 1,9 млрд...
Господарський суд Львівської обл. ухвалив рішення про припинення ліквідації ЗАТ «Завод комунального транспорту» (колишній Львівський автобусний завод)....
Питання енергонезалежності є критичним для виживання української економіки....
Майже двісті випадків банкрутства зафіксували серед підприємств у різних сферах з початку 2024 року...
Свеський насосний завод Альони Лебедєвої, дочки колишнього міністра оборони України, можуть визнати банкрутом....