Блоги

Чергова історія про «Сумижитло», або всіх в долю не візьмеш

Прокуратура стверджує, що одне з найбільших комунальних підприємств міста відмивало кошти, отримані від городян.

Суть справи

Прокуратура стверджує, що одне з найбільших комунальних підприємств міста відмивало кошти, отримані від городян. «Сумижитло» перерахувало кошти за прибирання під’їздів одній з нещодавно створених фірм. Роботи не виконувалися, грошики справно платилися. Всі опитані мною клієнти «Сумижитла» підтвердили, що їх під’їзди за вказаний період не прибирав ніхто, крім них самих.

Своє ставлення до ситуації з цією конторою я висловлював ще в грудні минулого року. Цитата: «У Мінаєва був шанс зробити Сумижитло публічним комунальним підприємством. У сенсі - комунальну онлайн компанію. Де можна було бачити, від кого гроші йдуть і куди спрямовуються. У реалі вийшла чергова дійна корова для регіоналів.»

Тепер вимальовуються риси корови і «скільки ж корова дала молока». Я сьогодні поцікавився, а чи повернуло «Сумижитло» позику, отриману з міського бюджету – отримав  відповідь: «А ми молока нє відалі пока».

На цій комунально-партійно-регіональній молочарні успішно працює член Партії регіонів Євген Степаненко – директором, а комерційним директором  - Олександр Боженко, депутат міської ради, член депутатської групи «Єдність» і колишній член партії «Батьківщина». Колишні однопартійці Боженка позбавили його партбілета миттєво після колаборації останнього з Партією регіонів і отримання ним канхветки «Тузік»  у вигляді посади, яку зараз займає.

Саме ці особи причетні до ймовірного відмивання коштів.

Що далі?

Гіпотетично міський голова мав би оперативно втрутитися і покарати винних, які миттєво «накрили мідним тазом» імідж «Сумижитла», який мер вперто вибудовував останні дев’ять місяців. Але ні мерія, ні саме комунальне підприємство не роблять жодних спроб виправдатися. Я більш ніж переконаний, що не буде жодної реакції, а справу спробують зам’яти. Чому?

За свідченнями працівників міськвиконкому, Євген Степаненко може по декілька годин проводити в кабінеті Олексія Мовчана – секретаря міської ради від Партії регіонів. «Слічают», так би мовити, фінансові потоки і напрацьовують варіанти. Саме від «Сумижитла» і від ще одного братського адміністративно-маршруточного проекту надходять найбільші фінансові «вигоди» для провладної партії. Тому нинішня публічна реакція прокуратури (порушення кримінальної справи) цим парням та їх «корові», як «серпом по вим’ю».  І правильно. Навіть наглість повинна мати межі.

А проявляється вона ось в чому:

1.     Усі спроби Фінансової Інспекції отримати від КП документи для перевірок завершуються відмовою «Сумижитла» надати документи.

2.     КП «Сумижитло» не повернуло жодної копійки бюджетних коштів, наданих казною міської громади.

3.     На підрядах в «Сумижитло» працюють новостворені підприємства,  які вимивають (відмивають) кошти, сплачені сумчанами.

4.     Жодної реакції від «Сумижитла»  на публічну критику в пресі та від опозиції (якщо не рахувати спроби притягнення журналістів до відповідальності).

Прокуратура не зупинилася на «Сумижитлі». І вже розслідує іншу історію з бюджетними коштами, про яку ми писали раніше.  Річ  у тому, що, як правило, всі роботи з ремонту тротуарів та доріг у місті виконує «Шляхрембуд». Вони і податки платять, і спитати з них простіше. Раптом з’являються конкуренти, які починають відкушувати «бюджетний пиріг». Управління ЖКГ міста сміливо віддає 1,5 мільйона грн. конторі, яка створена лише у вересні і раніше обслуговувала виключно «Сумижитло». Але очевидно, що в кабінетах провладних регіоналів широта помислів виходить так далеко, що «відкривають рота» і на бюджетний кусок «Шляхрембуду». Міг же Чмирь умикнути ремонт вулиці Ковпака за 21,8 млн., а ми чим гірші?

Респект прокуратурі. Бажаю успіхів і не входити в долю)))) Там стільки всього можна накопати!!!!

П.С. Нещодавно звільнено Олександра Авраменка - керівника підприємства «Міськсвітло», професіонала, який своєю багатолітньою працею довів свою фаховість. Думаєте на нього завели карну? Ні, у нього закінчився контракт. Скоро призначать когось із партбілетом або з числа «тушок».

Шановні керівники комунальних підприємств, управлінь і відділів! Починайте думати і робити висновки. Здадуть Вас, як Сису, Скоробогатського, Авраменка. Або ж вступайте в ПР (дехто вже вступив) і допомагайте поповнювати касу. Правда, потім прийде прокуратура. Вибір, на жаль, у Вас невеликий. Пам’ятайте: глибина компромісу після останніх місцевих виборів не має меж!

view counter

Комментарии

без ника..

Своє ставлення до ситуації з цією конторою я висловлював ще в грудні минулого року. Цитата: «У Мінаєва був шанс зробити Сумижитло публічним комунальним підприємством. У сенсі - комунальну онлайн компанію. Де можна було бачити, від кого гроші йдуть і куди спрямовуються. У реалі вийшла чергова дійна корова для регіоналів.»

---------------------------------------------------

Меня многие упрекают, что я считаю Медуницу политическим гомосеком. Ну так как не считать, если по версии этого ушлепка ворует с СумыЖУЛЬЯ только Регионалы и Минаев тут вообще не при делах. Имбицилы продажные. Ну так конечно, пока Медуница жрет с рук Минаева это же ворованное с Сумыжулья, позиция этого полического гомосека и не измениться. Кто же кусает руку кормящую.

гость

 
без ника.. написал:
чергова дійна корова

В мае появится очередная дойная корова, которую сделают из коммунального предприятия " Горсвет". Сегодня уволен директор предприятия Авраменко А. и главный инженер Козловский И. Оба проработали там при пятерых мэрах. Авраменко-" Заслуженный энергетик Украины!" А вот какого " спеца" поставят-скоро увидим. В том, что это будет спец по отмывке денег, я не сомневаюсь уже сейчас. На смену Степаненко кто то должен же прийти!

Гость

 
без ника.. написал:
Своє ставлення до ситуації з цією конторою я висловлював ще в грудні минулого року. Цитата: «У Мінаєва був шанс зробити Сумижитло публічним комунальним підприємством. У сенсі - комунальну онлайн компанію. Де можна було бачити, від кого гроші йдуть і куди спрямовуються. У реалі вийшла чергова дійна корова для регіоналів.»

Как и в "грудні", так и сейчас - тихий "пук". Раньше ели репу с квасом и пердели громким басом, а сейчас рагу едят, не пердят, а лишь шипят.  Smile

без ника..

 
Гость написал:
Как и в "грудні", так и сейчас - тихий "пук".

Ну почему тихий? Выборы на носу, и не только я считаю Медуницу политическим гомосеком который лежит под Минаевым, который в свою очередь лежит под Регионалами. Вот Медуница ТИПА показывает свою опозиционность что бы его выдвинули от КОД на выборы и он потом их слил Регионалам. Вот и высрал Медун очередной бредок в сторону Регионалов. Ну это пусть, плюнуть в Регионалов не западло. Но так ты млять медуница совсем тупой и думает что никто не понимает, что Мовчан в СумыЖУЛЬЕ играет даже не тертью скрипку. А вот первой скрипкой по разворовыванию коммунальных денег уж точно Миинаев с куцом. Ну так этого же Медуница, ещё та политическая проститутка. Ой, сори, политический гомосек. Он все таки не женского рода.

без ника..

Кстати, вспомнил один эпизод, который недавно видел своими глазами и который ярко характеризует роль Мовчана в Сумкой политике и безнес среде. Мовчана лично не знаю и видел его ТОЛЬКО ОДИН РАЗ, недавно в магазине Сельпо. Картина была просто впечатляющая. Стоит Мовчан с тележкой и рядом в ним стоят КОНКРЕНТЫЕ ПАЦАНЫ, которые его матерят как последнего прмямо орут "Он нас сука кинул, а ты лошара молчишь ничего не делаешь. Нафуя мы тебя туда поставили". Вот реально орут на Мовчана, а тот просто тупо как ребенок глаза опустил. И вот читая очередной высер Медуницы сижу и думаю

 ДА ЧТО МЛЯТЬ ТОТ МОВЧАН МОГ САМ ПРИДУМАТЬ А ТЕМ БОЛЕЕ КОНТРОЛИРОВАТЬ когда его какая то гопота в магазине как пацана в говно опускает.

ЗЫ. К разговору особо не прислушивался, просто проходил мимо и услышал пару фраз сказанных в адрес Мочана конкретными пацанами.

Сумчанин

 
без ника.. написал:
и не только я считаю Медуницу политическим гомосеком который лежит под Минаевым

Имя и фамилию, я так понимаю, написать слабо Wink  а, однодумцев твоих видно в окнах мерии давно  :p  А если Медуница и гомосек, то очень активный Big smile Ой держите свои штанишки ...минаевские мальчишки  Love

Гость

Предлагаем прекратить наезды на уважаемых местных политиков! Это несолидно на таком солидном форуме, как наш. Мы так считаем.

Белый

 
Олег Медуниця написал:
які миттєво «накрили мідним тазом» імідж «Сумижитла», який мер вперто вибудовував останні дев’ять місяців.

Що розуміється під цією фразою - проплачені статті про КП у переважній більшості міських газет,  набридливі, аж до оскоми, ролики на телебаченні, чи рекламні ефіри, де розповідалося як "мощно возрастаєт дєнь ото дня процент жиров у маслі" ?

Вважаю, це не будівництво іміджу, а вішання локшини на вуха нерозбірливій публіці та витончене знущання над містянами.

 
Олег Медуниця написал:
Навіть наглість повинна мати межі

Українською мовою слово "наглість" означає "несподіваність", "раптовість", "негайність", а те, що малося на увазі називається "нахабство", "зухвалість", "безцеремонність".

Гость

Минаев, *** ты Сумской. Выгребай сучонок от своего советника Медуницы. Он тебя второй раз фактически назвал престуником после Байдака теперь уже с Сумыжульем, а ты его на шашлыки с Куцом вместе приглашаешь. У тебя просто колекция иуд и воров в соратниках и друзьях.

Гость

 
Гость написал:
фактически назвал престуником после Байдака

преступники-это Сокура и Сайко, о Минаев жулик,пройдоха и фальшивка политической жизни нашего города... Glasses

аргон

 
Гость написал:
У тебя просто колекция иуд и воров в соратниках и друзьях.

 
Гость написал:
Минаев жулик,пройдоха и фальшивка политической жизни нашего города...

Что тут скажешь?  Добавить нечего.Скажи, кто твой друг и я скажу кто ты.

Гость

 

 
без ника.. написал:
На цій комунально-партійно-регіональній молочарні успішно працює член Партії регіонів Євген Степаненко – директором, а комерційним директором  - Олександр Боженко, депутат міської ради, член депутатської групи «Єдність» і колишній член партії «Батьківщина». Колишні однопартійці Боженка позбавили його партбілета миттєво після колаборації останнього з Партією регіонів і отримання ним канхветки «Тузік»  у вигляді посади, яку зараз займає.

Что-то тут чуток не вяжется."Сумыжилье" изначально проект Минаева и Куца.Все люди работающие там,близки к этой паре,кроме конечно Степаненко.Степаненко скорее всего, был взят что бы служить неким щитом.Но оказалось не помогло.Если рассуждать с позиции кто где работает,то жена Медуницы регионалка.А теперь включаем "логику",Медуница через жену получает зарплату от пр или Минаев через них платит Медуну.А вот колаборації Боженка с ПР не было,потому как "Єдність"-это Минаев,и к ПР ни какого отношения не имеют.

 

 
гость написал:
Саме від «Сумижитла» і від ще одного братського адміністративно-маршруточного проекту надходять найбільші фінансові «вигоди» для провладної партії

Опять неувязочка.Давайте разберем маршруточный проект.Колдовский-депутат от РМ,друг Минаева и очень близкий друг Медуницы.Вопрос-куда идут выгоды."Сумыпасстранс"-Перепека вот тут да."Согор"-Лысенко,Бабичев депутаты от "Батькивщины"куда идут? Запорожец,Прокопенко,Масюк-это вся братия Минаева.Хотя говорят,что Масюк очень близка к Колдовскому.Овсянко-очень близко к Куцу.Я думаю теперь понятно куда идут потоки.

 

 
гость написал:
Але очевидно, що в кабінетах провладних регіоналів широта помислів виходить так далеко, що «відкривають рота» і на бюджетний кусок «Шляхрембуду». Міг же Чмирь умикнути ремонт вулиці Ковпака за 21,8 млн., а ми чим гірші?

Ну тогда вообще нечего непонятно,а чего прокуратура так старается,своих мочит?Неувязочка господин Медун,брехуном были им и останитесь.До новых увлекательных встреч.

Гость

Журналисты,обратите внимание на личность Сліпаченко Леоніда Володимировича – старшого інспектора комунального підприємства «Муніципальна охорона» Сумської міської ради. Знаменитый был в свое время кидала на рынке Big smile Wink

Гость

Медуниця вигороджує Гену з Сумижулья. а мав би, як мінімум, вже визнати свою політичну відповідальність за мера, якого двічі сам пропхнув на посаду і який 1) дерібанщик 2) союзник ПР.

Якщо такий "досвідчений" поц, як Медуниця. прорахувався з Генею - то хай засуне язика собі в сраку і мовчить. Бо Мінаєв - живий доказ повної некомпетентності Медуниція як політика, політолога, патріота і аналітика.

Гость

В Сумах завдякі Клочку ще можлива технологія, коли завдяки узгодженню єдиної кандидатури висуванцем апазійції стане технічний кандидат кандидата від влади. Таке вже готується в Сумах, де від КОДу собі місце кандидатське виборює Олег Медуниця - радник мера Мінаєва, який сам також збирається йти на вибори по тому ж округу. Кошерний націоналіст Медуниця вже двічі, у 2006 і 2010 рр, підтримував Мінаєва на виборах мера. При чому другий раз - в якості політтехнолога і одного з лідерів обл організації "За Україну". Список ЗУ на Суми очолили хлопчики Мінаєва (були депутатами його проекту-2006), кандидата на мери свого не мали, а підтримали Мінаєва офіційно. Результат - у ЗУ прольот повний кругом, а "Рідне місто" Мінаєва не тільки посилило позиціїв міськраді, а й отримало фракцію в обласній. "Незалежний" же мер одразу заявив про коаліцію з ПР, яку й досі успішно реалізує.
Ясно, що справжній опозиційний кандидат на мажоритарці замочить Мінаєва. А "свій" Медуниця - ні. І як цьому протидіяти?!

без ника..

 
Гость написал:
В Сумах завдякі Клочку ще можлива технологія, коли завдяки узгодженню єдиної кандидатури висуванцем апазійції стане технічний кандидат кандидата від влади. Таке вже готується в Сумах, де від КОДу собі місце кандидатське виборює Олег Медуниця - радник мера Мінаєва, який сам також збирається йти на вибори по тому ж округу.

В первой части вы совершенно правы. Медуница технический кандидат от власти, прямо нужно говорить кандидат от Чмыря, который сольет выборы в г. Сумы для регионалов. Вот только заверяю вас, если Медуница пойдет на выборы, то Минаев баллотироваться не будет, Медуницу как раз и высталяют мальчиком для биться вместо Минаева, ибо рейтинги Медуницы даже обезьяна соплей перебьет. Кто именно будет победителем от Регионалов покажет время. Думаю это будет Демура.

 
Гость написал:
Список ЗУ на Суми очолили хлопчики Мінаєва (були депутатами його проекту-2006), кандидата на мери свого не мали, а підтримали Мінаєва офіційно. Результат - у ЗУ прольот повний кругом

Это был проект Минаева с Холуйженко, который предусматривал создание мусорного ведра, куда Минаев сольет все свое неадекватное окружение, типа Медуницы, Такула, Чепика, Чернитичкого и друих ослоеб...в. Судя по всему они достали Минаева, один своей тупостью, другие жадностью. Технология простая была. Холуйженко написал фальшивые рейтинги, по которым отдал 15% за ЗУ и лишь 8% Рыбному Мисту. Минаев убедил свою тупую шалупень идти с Качуром, мол там точно они пройдут, и слил в это помойное ведро весь своей НЕПОТРIБ. Говорят Качур вообще охринел когда узнал результаты выборов и Холуйженко неделю скрывался от него. Так что Медуница ещё сам не догадался, что Миня со своим Холуем слил Медуна с Качуром. Медуница то тупой по сути кугутенок.

 
Гость написал:
Ясно, що справжній опозиційний кандидат на мажоритарці замочить Мінаєва

А вот тут вы правы. Если КОД выставит сильного кандидата, только конечно не кугута Медуницу, Минаева Чмырь просто выгонит на выборы, ибо выставлять по Сумам Чмырю некого. Ну не Лешу же мегафона. Но порвать Минаева как два пальца. Стоит только показать людям документы, по которым видно как Миинаев их обворовывает. Вот тогда Минаеву реальный гаплык будет. Именно поэтому Минаев и делает все, что бы выставить Медуницу. А Клочко не понимает, что им манипулируют и ведется на это. После выборов думаю мы очень быстро забудем о нем как о сумском политике. Нечего было играть под Минаевкую дудку.

Что касается обсуждаемого высера Медуницы, то этот кашерный нацик хочет убить двух зайцев. Начать компанию по отмазыванию Минаева от разворовывания коммунальных денег. Вроде как Минаев с Куцом вообще ни при делах и не в доле. А во вторых, этот бред уже наверняка лежит на столе у Кириленко, который убеждает Яценюка какой смелый и честный кандидат от Сум КОД хочет выдвинуть на выборы в лице Медуницы. Вообщем ждем. Думаю ближе в обьявлению общего кандидата от КОД Медуница всрет ни один такой анализ.

Гость

Коля Клочко звичайно гніда, яка пре свого кошерного кума до влади. Нашому місту на х** так політики не потрібні. Трусливе політичне лайно, хай сам висунеться і продемонструє свої 2% підтримки серед Сумчан. Цей ****юк очолює ФЗ з найвищим процентом зрадників і сам співпрацює з Геннадієм Михайловичем, якого він вважає своїм приятелем. Краще висунути когось від Свободи або на худий кінець Лисенко від Батьківщини, але не кошерного Медуницю. 

без ника..

 
Гость написал:
Коля Клочко звичайно гніда

Здесь я полностью не согласен.

 
Гость написал:
худий кінець Лисенко від Батьківщини, але не кошерного Медуницю.

Здесь подпишусь под каждым словом.

Гость

Медуниця двічі приводив Мінаєва до влади, отримав від держави квартиру безкоштовно будучи замгубернатора, і як на грантожера живе не погано. Медуниця чомусь не зацікавився питанням, а як наповнюється благодійний фонд мера Мінаєва, який в коаліції з ПР і радником якого є сам Медуниця. "За чисте місто" тісно пов"язаний з комунальними послугами ))) і серед списку бенефіціаріїв сумчани знайдуть багато цікавих імен ))) Наприклад, щось пожертвував номінальний власник найбільшого парку приватних маршруток О.Запорожець - він і його друзі стабільно виграють всі конкурси на пасажирські перевезення ))). Крім того, там ще один друг Мінаєва - Льоня Пляцук з Сумитеплоенерго, він надав цьому фонду найбільше за вкрадену в міста ТЕЦ. до речі, діяльність оцього Бюро Медуниці фінансується мером мінаєвим за рахунок відкатів за міську ТЕЦ. яка була колись комунальною, але яку Мінаєв ухитрився повністю передати під контроль ТОВ "Технова", за якою стоять друзі дитинства екс-нардеп Анатолій Шкрібляк і представник президента в ВР Юра Мірошніченко. Син директора Сумитеплоенерго Льоні Пляцука став нещодавно замміністра оборони. Тому, Олежка, не треба ляля про інших, - за собою дивись, бо ти страшенно погань, ригати від таких жидів хочеться. Доречі, зверніть, увагу, як лижуть сраку Пляцуку, інші Мінаєвські холуї - Такул, Хоруженко та його карликове Суминьюз і звичайно Падлажій з Паносрамою.

Гость

Дивна принциповість у автора. сам Медуниця двічі помагав стати мером Сум Гені Мінаєву, який ліг під ПР повністю, аж до офіційної коаліції, а Медуниця є його офіційним РАДНИКОМ. Саме Мінаєв створив "Сумижульйо", а сорантики Медуниці в складі мерського "Рідного міста" голосували дружно за секретаря міськради від ПР Мовчана і за виконком.
Дружина Медуниці працює в обласній владі, - а чоловік критикує губернатора ))))
якщо комусь взагалі ця тема цікава - заходьте на форум газети Данкор сумської, там про всі ці розклади цілком достатньо написано.
Резюме: Медуниця прохвесійний попозиціонер за викликом.

Гость

 
без ника.. написал:
создание мусорного ведра, куда Минаев сольет все свое неадекватное окружение, типа Медуницы, Такула, Чепика, Чернитичкого и друих ослоеб...в. Судя по всему они достали Минаева

Минаев-просчитанный краССавчик!!! Smile  а ВЫ-неудачники и тупоголовые НЕдоросли, а в случае с Такулом или Положием ПЕРЕдосли  Big smile которые до сих пор не могут посчитать сколько будет 2+2 Tongue

Гость

 
Гость написал:
Медуниця прохвесійний попозиціонер за викликом.

Полность согласен!!! Smile  Настоящий опозиционер должен быть худым и голодным, а Медуница скоро в свой джип из-за брюха не влезет Big smile Видать Минаев реально его откармливает, чтобы потом на выборах  финишировать первым! Wink

Гость

 

 
Гость написал:
Минаев-просчитанный краССавчик!!!

В политике нет окончательных  побед и окончательных поражений.

Гость

Где же безника со своим говном ?

Гость

 
Гость написал:
Где же безника со своим говном ?

Безніка тупий лузер, яка ллє гівно на опозиціонерів. Він працює в штабі ПР, це точно. А Медуниця та Лисенко чи Мінаєв тупих бездумних лузерів до себе в штаб не візьмуть і копійки його не даватимуть. От він і звіріє, бо хоче на їжу собі заробляти. Тому й працює за 30 срібняків у Юри.

без ника..

 
Гость написал:
Тому й працює за 30 срібняків у Юри

Кто, Минаев? Так вроде у них политическая гомосятина по любви с Юрой.

Barmaley

 
Гость написал:
ллє гівно на опозиціонерів

Бггггг Big smile

оп!позицыонэры сами себя в гавно опустили еще в 2005, когда начали просирать завоевания Майдана   Crazy

Гость

 
Barmaley написал:
оп!позицыонэры сами себя в гавно опустили еще в 2005, когда начали просирать завоевания Майдана

Той же Медуниця, наприклад, пролобіював призначення Люби Пшеничної керівником обласної освіти. Екс-сдпуошниця, камсамолка, саціалістка і ще бозна що, хоча водночас і жертва режиму Щербаня. Може, те що Чмир її витурив з крісла в проректори педика (там ще кум Медуниці Бортник колись пересиджував) - теж репресії, а не кара за жадібність в ситуації з ПТУ-6? )))

Гость

 
Гость написал:
Той же Медуниця, наприклад, пролобіював призначення Люби Пшеничної керівником обласної освіти. Екс-сдпуошниця, камсамолка, саціалістка і ще бозна що, хоча водночас і жертва режиму Щербаня. Може, те що Чмир її витурив з крісла в проректори педика (там ще кум Медуниці Бортник колись пересиджував) - теж репресії, а не кара за жадібність в ситуації з ПТУ-6? )))

Медуница честнейший и лучший политик в области, как и его кум Коля Клочко. Эта парочка, вместе с не менее честным, Сашей Волковым явно пойдет от Кода на выборы парламента и мы просто обязаны их поддержать. С ними наш родной город и область, ждет щастье и процветание. А безника просто завидует Медунице и Хоруженко, который достигли в жизни гораздо больше чем он.

Гость

 
без ника.. написал:
Меня многие упрекают, что я считаю Медуницу политическим гомосеком.

Естественно ибо это гнусная ложь. Медуница честный и принципиальный политик, который защищает простых людей от голубой политической силы - Партии регионов. Причем он вышел уже на республиканский уровень, его публикуют даже на Украинской Правде и в др. СМИ республиканского маштаба. Безника именно ты и есть политический гомосек, потомучто ты за бабками везде пойдешь. То к регионалу Федорченко та в Сильную Украину, то к Сереже Клочко хотел. Но везде тебя прокатывают. За бабки ты бы и к Минаеву пошел, но не берут.

По тематике

Олег Медуниця
Нові хазяї «Сумижитла»

На роботу КП «Сумижитло» завжди було чимало нарікань. Мешканці скаржилися на неякісні послуги, що надавав МЕГАжек, журналісти - на закритість... 19

Олег Медуниця 10.09.2013 13:10
едмон дантес
Велика брехня, або

поганий директор ЖЕКа;--------------

поганий директор;----------------

поганий...------------------

... ------------... 4

едмон дантес 28.03.2013 14:32
Свирид Голохвастов
Що робить КП "Сумижеле"?

З рубрики " Ой не однаково мені".
Жизнь заполнена желеобразной пустотой: вроде бы что-то есть вокруг- а опереться не на... 4

Олег Медуниця
Я вважаю це корупцією. Сумчани, а ви?

Не депутатська справа займатися марудними дослідженнями, але для «Сумижитла» зроблено виняток. Кровнічкі…... 6

Олег Медуниця 18.03.2013 12:29
Олег Медуниця
«Сумижитло» старанно приховує свої фінанси

Нарешті КП «Сумижитло» «з турботою та повагою» надало відповідь на наш запит, яким ми попросили їх надіслати нам копії діючих... 8

Олег Медуниця 20.08.2012 12:05
view counter

Цитата

В ОПЗЖ достатньо конструктивна позиція
Василь Хома
голова Сумської ОДА
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.