По - різному відреагували на цю подію в районі. Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віктор Майданевич здивувався : як книга потрапила на виставку, і який смисл даної експозиції. Нормальна, словом, реакція.
Голова Буринської районної державної адміністрації Олександр Товстуха, глянувши, чиї твори представлені (серед них є й класичні), заявив, що він прагматик, і така виставка його не так уже й цікавить. І це також нормальна реакція районного керівника - справи є й по важливіші, аніж перейматися літературою.
Звичайні ж люди телефонували та в розмовах висловлювали задоволення, що й окремі буринські автори прославляють район у державі, і мають визнання своєї творчості.
Утім, які ж книги експонуються на виставці? Це - Іван Багряний «Тигролови», Іван Житник «Задзеркалля», Лемко Ілько «Кохання і смерть», П.Прокопович «Вибрані твори», Леся Українка «Вірші та поеми», Іван Франко «Захар Беркут» та «Поетичні твори», М.Хантіль «Подвигу жити вічно», Б.Хляп «Не переводя дыхания. История одной жизни», Софія Шимановська «Розповідь про наш дім».
До честі О.Товстухи, на презентації першого випуску «Буринського краєзнавчого вісника» Олександр Павлович все ж таки загострив увагу присутніх на тому, що пам’ятати потрібно не тільки про історичні події та постаті, а й шанувати та цінувати талановитих сучасників. Зокрема, й письменників, які не цураються перепитій складного нашого життя, а правдиво пишуть про них. «Акцентував увагу працівників освітянської галузі на необхідності поширення серед школярів друкованих видань під авторством земляків, згадавши при цьому письменника Івана Житника, книга якого «Задзеркалля»» експонувалася у Національній парламентській бібліотеці» - так написала районна газета «Рідний край». Щодо «необхідності поширення серед школярів друкованих видань під авторством земляків» - я особисто подарував «Задзеркалля» колективам майже всіх шкіл району. По кілька екземплярів…
А от з працевлаштуванням ( вже кілька років без роботи - І.Ж) очільник району так нічого й не пообіцяв….
Земляк111
Вы - молодец!
Zhytnyk
Земляку 111.
Дякую за добрі слова.