Блоги

Чи допоможе міська влада в ремонті автомобіля?

Чи допоможе міська влада Шостки в ремонті автомобіля?

Наприкінці січня 2021 р. в Шостці, на вулиці Родини Кривоносів, сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої був пошкоджений навчальний вантажний автомобіль ЗІЛ ММЗ 4502 (на кабіну впала гілка з дерева), що належить Державному навчальному закладу «Шосткинський центр професійно-технічної освіти» (у минулому – ПТУ-13), який очолює Тетяна ЛАЗАРЄВА. Про це повідомлялося на сайті Шостка.інфо (https://cutt.ly/Jvy6UMc).

На початку квітня 2021 р. заклад освіти провів тендерну процедуру щодо ремонту пошкодженого автомобілю. Вартість цієї процедури склала 15 000,00 грн. (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-04-06-002590-c).

На мою думку, а також думку інших осіб-юристів, винним у вказаній пригоді може бути міська влада Шостки, тому що відповідні служби не догледіли за узбіччям проїжджої частини вулиці Родини Кривоносів, внаслідок чого гілка і впала на кабіну навчального автомобіля.

Як ви гадаєте, чи допомогла або ще допоможіть міська влада Шостки на чолі з Миколою НОГОЮ відшкодувати збитки від дорожньо-транспортної пригоди, які були завдані вказаному закладу освіти?

Фото
view counter

По тематике

В'ячеслав Павленко
І знову суд

Оскаржується припис Держпраці за порушення керівником закладу освіти трудових прав працівника...

view counter

Цитата

В ОПЗЖ достатньо конструктивна позиція
Василь Хома
голова Сумської ОДА
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.