Блоги

«На жаль… Президент почувається добре»

Так повідомила про здоров’я президента Зеленського його прес-секретарка.

Цікаво, чи залишиться після цього ляпу Мендель на посаді  прес-секретарки?  В часи Сталіна за таке вона була б на довгі роки відправлена у край білих мух.  Втім, про здоров’я високих керманичів в ті часи повідомляли тільки тоді, коли вони перебували на смертному одрі.

Конкурс на обрання керівника своєї прес-служби оголосив сам Зеленський. Серед тисячі претендентів обрали найліпшу, кандидатку наук.  І ось такий конфуз. До речі, не перший. Прес-служба президента України в офіційному звіті на сайті АП про візит Зеленського до Канади назвала столицею Канади місто Торонто.

Певно, до усунення Мендель з посади справа не дійде. Президентові впоратись хоча б зі звільненнями-призначеннями прем’єрів та прокурорів.

Але чим відрізняється конфуз Мендель в повідомленні про здоров’я Зеленського з балаканиною про президента Марусі Звіробій і Софії Федини, яку вони недоречно пустили в ефір? Мова між ними йшла про те, що в час перебування президента на лінії фронту може виникнути стрілянина і біля президента може вибухнути граната. В обох прикладах явне знущання над президентом.

Якщо ляпи Мендель обходяться їй без помітних наслідків, то за балаканину двох жінок президент Зеленський ініціював заведення на них карних справ. Нібито розмова жінок має ознаки підготовки замаху на його життя.

Зрозуміло, що сентенція про можливий вибух гранати біля президента скопійована з прихованих погроз, які вживають злочинці. Наприклад, когось попереджають: не забувай, коли йдеш по вулиці, на тебе може впасти невідомо звідки цеглина. Це прихована погроза. Але злочинці користуються такою формою попередження, оскільки за нього не можна притягти до кримінальної відповідальності. Вбивство було? Ні. Цеглина може впасти зі стіни будинку, балкону, даху? Може. За що притягати до відповідальності?

Злочинці роблять свої попередженя таємно. Звіробій і Федина записали свою розмову на камеру і оприлюднили її у мережі. Це є глузуванням над президентом і ажніяк не змовою проо його вбивство.

Цього не хоче зрозуміти президент, хоча і вчився на юриста.

view counter

По тематике

Вячеслав Киричок
Ще один з команди коміка?

Богдану сумно в далині від політики. Чому б не очолити столицю?...

Вячеслав Киричок
Випробування для Зеленського

Про "режим тиші" і бойовий дух президента....

Андрій Українець
Зеленський "у разбитого корита"

Не пройшов і рік президентства. Повзуча капітуляція, абсурдні нерівноцінні обміни полоненими, дірка в бюджеті, падіння промислового виробництва, темпів росту ВВП....

Андрій Українець
Чи поїде Зеленський в Москву на дєнь Побєди

До 9 травня ще далеко, а заяви з цього приводу вже пролунали. Я вважаю, що є висока ймовірність, що Зе... 8

Вячеслав Киричок
Про дивака Зелю

Зеленський своїми діями продовжує озадачувати виборців.... 3

view counter

Цитата

В ОПЗЖ достатньо конструктивна позиція
Василь Хома
голова Сумської ОДА
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.