Блоги

Як продати автомобіль в Сумах вигідно

У кожного автомобіліста настає момент в житті, коли треба продати машину. Власник авто продає транспортний засіб з багатьох причин: машина потрапила в аварію, разонравилась, застаріла, або з'явилася нова, яку хочеться купити. Але тут зустрічається перший камінь спотикання – як продати машину. Адже хочеться зробити це швидко, вигідно і заробити максимальну кількість грошей. Тому сьогодні розповімо і дамо рекомендації, як швидко і вигідно продати автомобіль.

У кожного автомобіліста настає момент в житті, коли треба продати машину. Власник авто продає транспортний засіб з багатьох причин: машина потрапила в аварію, разонравилась, застаріла, або з'явилася нова, яку хочеться купити. Але тут зустрічається перший камінь спотикання – як продати машину. Адже хочеться зробити це швидко, вигідно і заробити максимальну кількість грошей. Тому сьогодні розповімо і дамо рекомендації, як швидко і вигідно продати автомобіль.

Особливості продажу

На процес і швидкість продажу авто впливають багато факторів. Є базові правила, дотримуючись яких, купівлю буде вигідною і чесною. Правила полягають у наступному:

Враховуйте сезон продажів. Влітку машини продаються не так активно. Люди їдуть на дачу, за кордон, у відпустку, тому кількість потенційних покупців зменшується. Можливо, серед них знаходиться покупець, який запропонував би гарну суму за авто. Тому продаж влітку не завжди хороший варіант. Ідеальним сезоном вважається осінь і зима.

Продавайте чесно. Не обманюйте потенційного покупця. Якщо у авто є недоліки чи проблеми, краще сказати про це відразу. Це позбавить від подальшого негативу, який з'явиться, якщо продати «чудову машину без в аварії і яка жодного разу не був у ремонтних майстернях», а на ділі виявиться, що всередині вона «вбита». Тому відразу говорите про стан, переваги та недоліки машини, навіть якщо це невигідно для вас. Така чесність підкуповує, і покупець охоче буде схилятися до купівлі.

Відмовляйтеся від покупки в розстрочку. Це небезпечна фінансова затія, яка призводить до втрати грошей. Навіть у випадку, якщо треба зробити терміновий продаж. Після пари сплачених сум, покупець зникне, і ви його не знайдете. Тому оптимальний варіант - нехай людина, яка хоче зробити покупку, краще візьме кредит у банку і повністю купить авто, ніж погодитися на розстрочку.

Враховуйте сезон продажів, розповідайте про плюси і мінуси авто, що продається, і намагайтеся отримати гроші відразу ж після покупки.

Визначаємося з ціною

Важливим елементом продажу є ціна. Машина повинна коштувати не дуже мало, але і не дуже дорого. Деякі продавці, бажаючи продати авто терміново, встановлюють відразу низьку ціну. Це не завжди вигідно. Набагато краще поставити спочатку високу ціну і, якщо покупців на неї не буде, то поступово знижувати вартість.

Але як визначити ту саму оптимальну ціну? Для цього беріть до уваги:

Марку, модель і рік випуску машини;

Пробіг;

Комплектацію;

Шини і диски;

Двигун, коробку передач, привід, підвіску, акумулятор;

Кількість минулих господарів авто;

Кількість аварій.Має сенс встановлювати високу вартість на авто, якщо машина нова і з маленьким пробігом.  Володіє повній комплектації, хорошими шинами і дисками.  Встановлено нормальний робочий двигун і інші внутрішні елементи.  Знижує вартість авто велику кількість минулих власників.  З'являються підозри, що з машиною щось не те і кожен новий господар, який виявляє несправність, намагається якомога швидше продати автомобіль.  В тому числі, знижує ціну і кількість аварій.  Ніхто не хоче брати транспортний засіб з величезним числом ДТП в минулому, навіть якщо машина відновлена і відремонтована.

 Якщо стан авто, з технічної точки зору, не райдужний, має сенс здати її на відновлення.  Замінити хлюпкіе запчастини і звернутися в компанії, які надають комплексні послуги з ремонту автомобілів.  Після цього підвищити ціну продажу, через проведення повноцінного ремонту транспортного засобу.

 В Україні доступний варіант швидкого продажу авто.  Наприклад, в Сумах і області працює сервіс автовикуп ShopAvto, який займається викупом автомобілів.  Це хороший варіант, коли треба швидко і терміново продати автомобіль за оптимальною ціною.  Допомагає при довгій продажу авто, коли покупець так і не приходить.  Тому такий сервіс з викупу стане відмінним варіантом для швидкої і вигідного продажу автомобіля.

Фото

По тематике

Александр Рева
Викуп авто на разборку в Сумах і Україні

Нам можливо сдати авто на разборку в будь-якому стані, з документами і без документів, проблемні, не розмитнені, заставні, биті і...

Александр Рева 18.12.2020 13:35
Александр Рева
Срочный автовыкуп в Сумах

Современный авторынок – это довольно сложный механизм. Здесь множество подводных камней, от понимания или нет которых зависит успех вашей деятельности....

Александр Рева 21.05.2020 08:31
Александр Рева
Автовикуп в Сумах - або як швидко отримати гроші в умовах карантину.

Терміново потрібні гроші і є автомобіль на продаж? Вважайте, що ваша проблема вже вирішена. Причому з мінімальними фінансовими втратами і...

Александр Рева 27.04.2020 09:49
Александр Рева
Автовикуп Суми або як в умовах Короновірусу продати авто?

Частіше за все люди замислюються про продаж автівки, коли виникає гостра потреба в фінансах, при бажанні придбати нове авто...

Александр Рева 13.04.2020 09:29
Александр Рева
Варианты продажи авто в Сумах когда господствует короновирус

Многие из нас часто задумываются о продаже своей машины, когда речь идёт о выручке средств для покупки новой или других...

Александр Рева 31.03.2020 15:56
view counter

Цитата

В ОПЗЖ достатньо конструктивна позиція
Василь Хома
голова Сумської ОДА
view counter
view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.