Блоги

Микола Нога порушив карантин?

Мер Шостки порушив карантин?

Щойно на своєму акаунті Микола НОГА («Микола Петрович») у публікації «Тривають ремонтні роботи у школі-ліцей» розмістив декілька фотографій, на яких він особисто та ще інші особи перебувають у громадському приміщенні (школі-ліцеї) без вдягнутих на себе медичних масок. Але, поки готувалася моя публікація про цю подію, на цьому акаунті фото відсутні, тобто видалені. Хіба для Миколи НОГИ та інших осіб, які разом з ним перебували у громадському місці, вимоги карантинних обмежень не діють?

Ох, Миколо Петровичу! Громада думала, що це ваша свідома громадянська позиція… Сподіваюся, що правоохоронні органи належним чином відреагують на цю ситуацію, тому що відповідну інформацію, у тому числі й скріни, які «не горять», надав до пресслужби ГУНП в Сумській області.

Миколо Петровичу! Надайте письмовий коментар з цього приводу, який бажано б розмістити у Вашому акаунті, щоб суспільство знало Вашу позицію щодо дотримання вимог карантину.

Шановні громадяни! Як ви вважаєте з цього приводу? Надайте свої коментарі, які будуть цікаві для суспільства.

Звертаюсь до громадян та пропоную повідомляти мені про виявлені порушення законодавства на мою електронну адресу: 2360914771@mail.gov.ua, щоб разом зобов’язувати чиновників належним чином виконувати свої посадові обов’язки.

Підписуйтесь на мою сторінку у Facebook (https://www.facebook.com/VjachPavlenko/app/212104595551052/…),Viber, Телеграм-канал (https://t.me/VPavGUR19), YouTube https://youtu.be/FEX3NtCT0k8

view counter

По тематике

В'ячеслав Павленко
Чи бояться Андрія Деркача в Глухові?

Про санкції, про "Почесний громадянин Глухова"...

В'ячеслав Павленко
До суду надійшов протокол на Миколу Ногу (оновлено)

До суду надійшов протокол на Миколу Ногу...

В'ячеслав Павленко
Складено протокол на Миколу Ногу

Складено протокол на Миколу Ногу...

В'ячеслав Павленко
«Форсаж» перевірять

На адресу Сумського обласного відділення Всеукраїнської громадської організації «Журналісти проти корупції» (керівник – В’ячеслав ПАВЛЕНКО) надійшла відповідь з Державної служби...

В'ячеслав Павленко
З Днем медика!

З ДНЕМ МЕДИКА!...

view counter
view counter
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.