Блоги

В центрі Шостки декілька днів підтоплюється квартира

В центрі Шостки декілька днів підтоплюється квартира

В центрі міста Шостки, що на Сумщині, в будинку №8 по вулиці Садовий бульвар, проживає в однокімнатній квартирі жіночка похилого віку, Лідія МАЛЮЧЕНКО. Але декілька днів тому її квартиру підтоплюють сусіди, які проживають поверхом вище.

Пані Лідія звернулася до ЖЕКу, міськвиконкому з проханням допомогти їй. Керівництво ЖЄКу склало відповідний акт про залиття квартири (ванної кімнати). Але підтоплення від цього не припинилося: водичка «кап-кап», такий звук доноситься з її ванної кімнати, ллється на підлогу, у зв’язку з чим, Лідія МАЛЮЧЕНКО, майже кожні 15 хвилин змушена викручувати ганчірки від води.

На даний час проблема не усунута. Сподіваюся, що сусіди, з вини яких підтоплюється квартира пані Лідії, терміново відгукнуться та усунуть цю проблему, в чому їм також допоможуть керівництво ЖЄКу, разом з посадовцями міськвиконкому. Більш детально пропоную подивитися у відеосюжеті.

Звертаюсь до громадян та пропоную повідомляти мені про виявлені порушення законодавства на мою електронну адресу: 2360914771@mail.gov.ua, щоб разом зобов’язувати чиновників належним чином виконувати свої посадові обов’язки.

Підписуйтесь на мою сторінку у Facebook (https://www.facebook.com/VjachPavlenko/app/212104595551052/…),Viber, Телеграм-канал (https://t.me/VPavGUR19), YouTube https://youtu.be/FEX3NtCT0k8 https://youtu.be/FEX3NtCT0k8

view counter

По тематике

В'ячеслав Павленко
Чи бояться Андрія Деркача в Глухові?

Про санкції, про "Почесний громадянин Глухова"...

В'ячеслав Павленко
До суду надійшов протокол на Миколу Ногу (оновлено)

До суду надійшов протокол на Миколу Ногу...

В'ячеслав Павленко
Складено протокол на Миколу Ногу

Складено протокол на Миколу Ногу...

В'ячеслав Павленко
«Форсаж» перевірять

На адресу Сумського обласного відділення Всеукраїнської громадської організації «Журналісти проти корупції» (керівник – В’ячеслав ПАВЛЕНКО) надійшла відповідь з Державної служби...

В'ячеслав Павленко
Микола Нога порушив карантин?

Мер Шостки порушив карантин?...

view counter
view counter
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.